Namai

Vaiko rūbams skirtos geros spintos parinkimas

SpintosDaugeliui būsimų tėvelių reikia pagalvoti ne vien apie jų vaikų drabužėlius ar žaisliukus, bet ir apie baldus. Vienas iš vaiko kambario baldų, apie kurį tikrai reikia pagalvoti, yra vaiko drabužių spinta. Dažnai jauni tėveliai neapgalvoja apie tai, kad iki vaiko gimimą pirkta spinta kambaryje turėtų stovėti nei tik kūdikystės laikotarpiu, bet ir ilgiau. Todėl iš karto reikėtų pirkti tokią spintą, kuri tiktų ne tik sudėti kūdikio rūbeliams, bet taip pat būtų patogi ir tokio amžiaus vaikui, kuris moka savarankiškai apsirengti ir pasiimti iš spintos norimą rūbą. Tokiam tikslui netiks didžioji dauguma kūdikio vystymui skirtų spintų, nes jos yra žemesnės nei įprastos spintos.

Spalva

Spalva yra puikus kriterijus, nuo kurio galima pradėti rinktis spintą. Spintoms labiausiai tinka neutralios spalvos, arba natūrali medžio spalva. Žinoma, jei norite kažko žaismingesnio, galite rinktis kelių spalvų spintą, bet tokią spintą bus sunkiau suderinti su likusiu kambariu, be to, kelių spalvų spintų pasirinkimas irgi yra mažesnis. Jei galvojate apie rožinę spintą mergaitei arba mėlyną spintą berniukui, tuomet atsiminkite, kad jos negalėsite naudoti, jei jūsų antras vaikas bus berniukas, ir atvirkščiai.

Kaina

Kainos ribų nusistatymas yra vienas iš pirmų žingsnių, renkantis bet kurį pirkinį. Priimant sprendimą dėl kainos, teisingo ar neteisingo varianto nėra. Jei planuojate pirkti spintą, kuri būtų ilgalaikė ir kuria jūsų vaikas galėtų naudotis iki paauglystės, arba jei planuojate, kad spinta bus perduodama kitiems vaikams, tuomet reikėtų investuoti didesnę sumą. Bet pigesnės spintos pasirinkimas taip pat nėra blogas sprendimas, nes, renkantis spintą už mažesnę kainą, nereikės galvoti apie tai, kokia ji turi būti, kad tiktų jūsų vaiko kambariui dar po dešimties metų.

Medžiagos

Medinės spintos vaiko kambariui suteikia jaukumo ir šilumos. Tačiau galima rinktis ir iš kitų medžiagų pagamintą spintą. Pavyzdžiui, jei norite, kad vaiko kambarys atrodytų žaismingiau, tuomet galite rinktis spintą kuri turi metalinių, ar plastikinių detalių. Dėl šių priežasčių medžiagų parinkimas yra labai susijęs su tuo, kokio stiliaus spintos jūs norite. Jei vaikas jau paūgėjęs, jis taip pat gali dalyvauti, priimant šį sprendimą. Labai svarbu nepamiršti, kad vaiko spinta neturėtų turėti aštrių kampų. Be to, jei vaikas dar mažas, nerekomenduojama rinktis spintos su veidrodinėmis durimis.

Jei jums nesiseka rasti norimos spintos, visuomet galite pagalvoti, kaip pagerinti ar patobulinti jau turimą spintą. Lengviausiai keičiamos spintų detalės yra rankenos, kurias pakeitus, spinta gali atrodyti linksmiau ir žaismingiau. Norint atnaujinti seną spintą, ją galima apklijuoti įvairių spalvų klijuotėmis. Jei patys nenorite atnaujinti jau turimos spintos ar jos tiesiog neturite, tačiau norite kažko išskirtinio, tokiu atveju galite užsisakyti vienetinės gamybos spintą. Pasirinkę šį variantą, galėsite būti tikri, kad niekas kitas neturės tokios pačios spintos, kaip jūsų vaikas, o jūsų įsigyta spinta atitiks visus jūsų reikalavimus.

Tvirtai apsisprendus, kokios būtent spintos reikia jūsų vaikui, lengviau rasite ją baldų salone, ar internetinėje baldų parduotuvėje, o jei jums kils kokių nors klausimų, visada galite kreiptis į konsultantus, kurie mielai padės jums greičiau išsirinkti jūsų ieškomą spintą.

(Perskaityta per mėnesį: 514, iš jų šiandien: 1.)