Laisvalaikis

Vasarą pramogauk su baidarėmis

Vasara yra tubūt pats geriausias metų laikas, juk kiekvienas apie jį pagalvojęs iškart pradeda planuoti būsimas atostogas ir išvykas į gamtą, kurių metu galėtų ir pamiršti sunkumus darbe, ir pailsėti, ir puikiai praleisti laiką su draugais. Nors vasara siūlo tikrai nemažai pramogų gamtoje, tačiau kai kuriems visgi tenka praleisti ją mieste dėl daugybės darbų ar tiesiog didelio užimtumo. Tačiau nereikia per daug nusiminti, jei gyvenate Vilniuje, vasaros pramogų šiame mieste jums tikrai netruks. Vakarus galėstie leisti puikiuose Vilniaus baruose ir restoranuose, o savaitgaliais keliauti į parkus, muziejus ar kino teatrus.

Tačiau, jei vasarą jūs visgi ilgėsitės gamtos, nenusiminkite, o apsilankykite puslapyje baidariunuomavilniuje.lt, kuris jums tikrai padės ir pabūti arčiau gamtos, ir paįvairinti savo vasarą. Baidarių NuomaBaidariunuomavilniuje.lt siūlo netgi tris nepamirštamas keliones per Vilnių tekančiomis upėmis: kelionę Nerimi, kelionę Vilnele ir plaukimą Nerimi naktį. Taigi, pasirinkimas yra tikrai nemažas, o nuostabūs vaizdai ir įspūdžiai bus tikrai garantuoti pasirinkus bet kurį iš trijų maršrutų. Plaukimas Nerimi prasideda nuo antrojo Valakampių paplūdimio ir tęsiasi iki pat Baltojo tilto, todėl kelionės metu galėsite ne tik pasigrožėti Vilniaus gamta, bet ir pamatyti tokius objektus kaip Gedimino pilis, Petro ir Povilo bažnyčia, paminklas karaliui Mindaugui bei praplauksite pro daugybę Vilniaus tiltų.

Kelionė Vilnelės upe prasideda prie Naujosios Vilnios malūno arba Belmonto parke ir baigiasi taip pat prie Baltojo tilto esančioje prieplaukoje, todėl ji yra ilgesnė ir gali trukti netgi kelias valandas. Tačiau nepaisant kelionės sunkumo, nes upė yra ir sekli, o keliaujant gali pasitaikyti ir įvairių kliūčių, jūs būsite tikrai sužavėti kelionės metu atsiverenčiais vaizdais. Galėsite pasigrožėti ir Pučkorių atodanga, viena gražiausių Vilniaus vietų, ir Užupio rajonu, ir Bernardinų bei Onos bažnyčiomis, ir Bernardinų sodu. Kelionė Neries upe naktį yra nuostabi galimybė pasigrožėti naktiniu Vilniumi ir visomis miesto šviesomis, kurios be abejo atsispindės ir vandenyje. Tai ne tik puikus žygis, bet ir nepamirštama romantiška kelionė upe, prie kurios, kaip teigia legenda, kunigaikštis Gediminas prieš kelis šimtus metų įkūrė Vilniaus miestą, apie kurį garsas turėjo skilsti po visą pasaulį.

(Perskaityta per mėnesį: 79, iš jų šiandien: 1.)