Laisvalaikis

Vestuvinių žiedų pagalvėlės ir jų įvairovė

vestuves (2)Vestuvės – pati gražiausia ir didžiausia šventė jaunavedžių gyvenime, todėl jos turi būti nepakartojamos ir ilgai prisimenamos. Norint kad taip ir būtų, nuotakos renkasi gražiausias sukneles, jaunieji prabangius kostiumus, nuomojamos išskirtinės patalpos. Vienas iš svarbiausių vestuvių atributų yra brangūs vestuviniai žiedai. Visgi gražius, iš tauriųjų metalų pagamintus ar net deimantais padengtus žiedus reikia tinkamai pateikti, todėl neatskiriamas vestuvių ceremonijos atributas yra įspūdingos pagalveles žiedams.

Pagalvėlės žiedams specialiai parenkamos pagal vestuvinių žiedų išvaizdą ir prabangumą. Jei žiedai itin prabangūs, pagalvėlės taip pat turi būti prabangios, jei žiedai kuklesni, pagalvėlės gali būti paprastesnės. Visa tai priklauso nuo jaunavedžių pasirinkimo, kiek jie planuoja išleisti vestuvėms ir kiek jiems ši šventė svarbi.

Pagalvėlės žiedams, gali būti išsiuvinėtos su jaunavedžių vardais. Tokia paslauga gali būti suteikta užsisakant tiek rankų darbo, tiek ir pramoninių būdu pagamintas pagalvėlės. Pagalvėlės su vardais gali būti tik perkamos, išsinuomoti jų neišeis, dėl įvairiausių vardų variacijų.

Pagalvėlės žiedams gali būti gaminamos iš įvairiausių medžiagų. Šios gali būti šilkinės, atlasinės, ar kitos dirbtinės medžiagos kuri primenančios šilką. Šilkinės yra pačios brangiausios ir prabangiausios, tuo tarpu kitos šiek tiek kuklesnės ir kainuoja mažiau.

Pagalvėlės taip pat gali būti papildomai padengtos kitomis prabangiomis medžiagomis. Tai gali būti aukso dulkės, įvairiausi perlai, svarovski kristalai, deimantai. Tai vėlgi priklauso nuo jaunavedžių finansinių galimybių, kartais pagalvėlės gali būti netgi brangesnės už pačius žiedus.

Pačios brangiausios pagalvėlės yra rankų darbo, tačiau jos gali būti gaminamos ir masiškai. Visgi rankų darbo pagalvėlės būna daug originalesnės ir vienetinės, todėl jos tokiai svarbiai šventei kaip vestuvės, suteikia išskirtinumo ir prabangos. Masiškai gaminamos pagalvėlės – žymiai pigesnės, nes pagamintos iš prastesnės kokybės medžiagų ir pagal standartinį šabloną.

Pagalvėlės gali būti įvairiausių formų ir dydžių. Pavyzdžiui pačios populiariausios yra širdelės formos pagalvėlės, taip pat ganėtinai dažnos standartinės keturkampio formos pagalvėlės. Kai kurios, retesnės ir originalesnės pagalvėlės atrodo kaip gėlės žiedas, skrynelė ar nedidukas krepšelis.

Taigi, kaip matote pagalvėlės žiedams gali būti įvairiausių formų, prabangumo ir medžiagų, todėl svarbiausiai savo gyvenimo šventei, trokštamas pagalvėles gali įsigyti kiekviena jaunavedžių pora.

(Perskaityta per mėnesį: 1 195, iš jų šiandien: 1.)