Namai

Virtuvė –svarbi namų zona

Šiais laikais baldų rinkoje produkcijos asortimentas labai platus, todėl net išrankiausias klientas tikrai atras patinkantį baldą. Virtuvė – erdvė, kurioje praleidžiama nemažai laiko. Kuriant virtuvės interjerą, dažniausiai atsižvelgiama ne tik į grožį, tačiau ir į funkcionalumą. Pavyzdžiui, bus daug patogiau, jei plautuvė bus įmontuota netoli viryklės, indų džiovykla – netoli plautuvės ir pan. Tokie apgalvoti sprendimai ženkliai palengvina maisto gaminimo procesą.

Reikia nepamiršti ir to, kad darbuotis virtuvėje bus kur kas jaukiau ir smagiau, jei sups maloni aplinka ir estetika. Būtent baldai virtuvės aplinką kuria.

 

virtuves baldai

Virtuvės baldų asortimentas

Šiuolaikiniuose namuose atsisakoma standartinio virtuvės išplanavimo ir apstatymo, kuomet virtuvės komplektą sudaro plautuvė, viryklė ir vienodas skaičius pastatomų bei pakabinamų spintelių. Šiuolaikinės galimybės leidžia eksperimentuoti ir priimti originalius, modernius sprendimus. Pavyzdžiui, virtuvėje galima išnaudoti dailių lentynėlių teikiamus privalumus, funkcionalius stalčius ir jų išdėstymą, modernias indaujas ir pan.

Užsukus į baldų parduotuves akys raibsta nuo baldų įvairovės. Kai kuriose parduotuvėse galima baldus susiprojektuoti pačiam, t. y. pasirinkti aukščius, pločius, išdėstymą, furnitūrą, rankenėlių dizainą, spintelių spalvas ir pan. Jei spintelių durelės su įmontuotu stiklu, tai stiklo pasirinkimo galimybių taip pat daugybė. Tai itin džiugina, kadangi kiekvienas gali susikurti savo svajonių virtuvę.

Dar vienas pasirinkimas – stalviršis. Šiuolaikiniai virtuviniai baldai dažnai parduodami be viršutinės dalies, o atskirai perkamas ilgas stalviršis uždengia visas spinteles ir sudaro vientisą plokštumą. Toks sprendimas virtuvės dizainą suvienodina.

Labai plačias pasirinkimo galimybes siūlo, pavyzdžiui, Siguldos baldai.

 

Galimybės mažoms virtuvėms

Kartais išgirstame: „mūsų tokia maža virtuvė, kad nieko originalaus neįmanoma sugalvoti“. Netiesa, nes šiuolaikiniai virtuvės baldai yra pritaikyti ir itin mažoms erdvėms, kurioms išskirtinių bei įdomių sprendimų apstu. Mažos virtuvės baldai leidžia sukurti tikrą funkcionalumo oazę, kadangi rinkoje siūlomas nemažas pasirinkimas sulenkiamų, sulankstomų baldų, kurie atlenkiami tik prireikus, o paprastai vietos neužima. Ir jei pagalvojote, kad tokie virtuvės baldai paprasti ir negražūs, tai klystate, kadangi ir tokių baldų esti itin dailių formų, įmantrių, estetiškų.

Mažoms virtuvėms nepatariama statyti bei kabinti daug spintelių, tačiau geriau išnaudoti lentynų privalumus – jos užima mažiau vietos. Be to, su lentynomis galima sukurti labai jaukų ir romantišką interjerą, pritvirtinus specialų nedidelį karnizą ir pakabinus užuolaidėlės (jas galite pasirinkti savo mėgstamos spalvos, žaismingas, spalvotas ir t.t.).

Dar viena išeitis mažoms virtuvėms – virtuvės baldai pagal užsakymą arba nestandartiniai virtuvės baldai.a

 

Virtuvės baldai internetu: ar rizikuoti?

Virtuvės baldai parduodami ir internetu. Nusprendę virtuvės baldus įsigyti internetu, turėtų atkreipti dėmesį į keletą aspektų. Pirmiausiai, tai labai tiksliai išmatuoti savo virtuvės plotą ir nurodyti tikslius virtuvės baldų matmenis. Antra, tikslinga labai kruopščiai išanalizuoti, iš ko gi pagaminti parduodami baldai, t. y. kokios medžiagos naudojamos gamyboje, kokie mechanizmai naudojami, kas yra medžiagų, mechanizmų gamintojas, kur surinkti baldai ir pan. Trečia, tikslinga pasiieškoti kuo daugiau papildomos informacijos internete apie įmonę, iš kurios ketinate tuos baldus įsigyti. Internetas – puiki priemonė ir galimybė. Ieškokite ne tik informacijos apie įmonės veiklą, tačiau ir atkreipkite dėmesį, ar yra internetinėje erdvėje jau pasinaudojusiųjų tos įmonės paslaugomis skundų. Jei tai – ar jie pagrįsti? Virtuvės baldai internetu, kaip ir kitos prekės, yra tam tikra rizika, tačiau, jei gerai pasirinksite – sutaupysite.

 

Nuo ko priklauso virtuvės baldų kaina?

Virtuvės baldai kaina skiriasi ir priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, virtuvės baldų kiekio, gamintojo, prekės ženklo, naudojamų medžiagų ir mechanizmų, spalvų, kur surinkti virtuvės baldai, gamybos technologijų ir kt.

(Perskaityta per mėnesį: 504, iš jų šiandien: 1.)