Mada,  Ne į temą,  Pirkiniai

Vyriški žiedai iš aukso visada yra brangesni

vyriski ziedaiAukštos kokybės vyriški žiedai dabar kainuoja gana brangiai, nes vis dėlto – jie yra pagaminti iš brangiųjų metalų. Tačiau, jeigu jūs ieškote žiedų už kuo mažesnę kainą, tai dar nereiškia, kad verta dairytis į kiniškas el. parduotuves. Prabangių žiedų kainos visuomet yra didesnės, nes tokius papuošalus gamina patyrę juvelyrai. Dėl to reikėtų pagalvoti ar tikrai verta rizikuoti rinktis prabangiai atrodančius kiniškus niekučius už kelis eurus. Matote, įsigijus tokius pigius žiedus, po kelių dienų suprasite kodėl jie tokie menkaverčiai. Paprasčiausiai, tie pigūs žiedai dažnai apsineša, tuo labiau, kad dėl korozijos ir kitų reakcijų jie netgi pakeičia spalvą ir nebe atrodo tokie brangūs. Dėl to ir verta vengti tokių žiedų įsigijimo.

Jeigu jus domina aukštos kokybės vyriški žiedai, kurie būtų pagaminti iš tauriųjų metalų, tai jų ieškoti vertėtų atitinkamose vietose. Tai būtų specialios lietuviškos internetinės parduotuvės arba tiesiog reikėtų kreiptis į juvelyrines fizines parduotuves. Matote, ten jūs galite netgi pasinaudoti tokiomis paslaugomis kaip užsakomųjų papuošalų gamyba. Tokiose vietose visada siūloma įsigyti aukštos kokybės papuošalus, o vyriški žiedai nėra išimtis. Jeigu jums reikia auksinių ar sidabrinių žiedų, tai logiška, kad jūs jų nerasite kiniškose el. parduotuvėse, o taip pat reikia žinoti, kad ir Lietuvoje veikia daug tokio tipo internetinių parduotuvių, kurios prekiauja pigiai papuošalais, tarp jų ir žiedais.

Norintiems įsigyti auksinius arba sidabrinius žiedus, pirmiausia siūloma savo mieste pasidomėti geriausiomis juvelyrinėmis parduotuvėmis. Daugelis tokių parduotuvių netgi prekiauja internetu. Dauguma juvelyrų jau seniai išplėtė savo veiklą į elektroninę erdvę, todėl jums būtų daug paprasčiau vyriškų žiedų ieškoti būtent elektorinėje erdvėje. Tiesa, rekomenduojama vengti neaiškių pasiūlymų socialiniuose tinkluose arba skelbimų portaluose. Juose neretai būna daug apgavikų, siūlančių tuos pačių kiniškus niekučius.

Pagal užsakymus pagaminti žiedai visada yra brangesni, tačiau reikia žinoti, kad juvelyrai neretai savo siūlomų papuošalų asortimentą papildo ir naujo stiliaus žiedais. Juos jie patys ir gamina. Tad, jeigu norite kažkokio išskirtinio vyriško žiedo, tai jo ieškokite tik gerai žinomose ir patikimose vietose.

(Perskaityta per mėnesį: 79, iš jų šiandien: 1.)