Vyriška piniginė
Mada

Vyriško garderobo atnaujinimas

Ruošiatės atnaujinti savo garderobą? Jei taip, pasistenkite tam skirti pakankamai didelį biudžetą, kadangi tik kokybiški, madingi ir ilgaamžiai produktai yra verti jūsų dėmesio. Ypač tuomet, kai kalbame apie vyrų įvaizdį. Nors įprastai vyrai nebūna linkę dažnai atnaujinti savo drabužių spintos ir turimų aksesuarų, rinkdamiesi visą tai jie dažniausiai stengiasi įsigyti tai, kas tarnaus ne vienerius metus ir prisidės prie jiems patinkančio stiliaus kūrimo. Taigi, kad jūsų įvaizdžio formavimas ir garderobo atnaujinimas būtų paprastesnis ir efektyvesnis procesas, įvardinsime kelias kiekvieno vyro įvaizdžiui svarbias detales.

Vyriška piniginė ir kortelių dėklas

Koks vyras su savimi neturi piniginės? Įprastai, tai yra vienas iš pagrindinių aksesuarų. Todėl vyriška piniginė turėtų būti ir jūsų arsenale. Žinoma, jei įprastai esate pratę kartu su savimi nešiotis daug banko kortelių ir vizitinių, verta pagalvoti ir apie kortelių dėklą. Tai jūsų įvaizdžiui suteiktų dar daugiau rafinuotumo.

Vyriška tašė

Pastebima, kad retas vyras turi tašę, todėl dažniausiai savo turimus daiktus (pvz., mobilųjį telefoną, piniginę, kortelių dėklą, raktus ir kt.) nešioja rankose ir kelnių ar striukės kišenėse. Tačiau tai tikrai nėra patogus sprendimas. Jei įsigysite vyrišką tašę, galite būti tikri, kad išsiskirsite iš minios ir prisidėsite prie labai klasiško ir originalaus įvaizdžio kūrimo.

Kelnių diržas

Jei esate vyras – kelnių diržas yra tiesiog būtinas aksesuaras. Geriausia, kad jis būtų pagamintas iš labai kokybiškos odos. Tokiu atveju ne tik spindėtumėte prabanga, tačiau taip pat diržu džiaugtumėtės labai ilgą laiką.

Batai

Galbūt ne kartą girdėjote moteris sakant, kad visų pirma jos didžiausią dėmesį kreipia ne į vyro veidą, tačiau į jo batus. Pagal batus apie vyrą sprendžia nereta moteris, todėl jei norite patikti dailiosios lyties atstovėms ir jų nenuvilti – būtinai pasirinkite tinkamą apavą ir pasirūpinkite, kad batai būtų švarūs.

Žinoma, vyriškų aksesuarų sąrašas tikrai nėra baigtinis. Kiekvienas vyras turi savitą skonį ir kelia skirtingus reikalavimus savo aprangai ir aksesuarams, todėl atsižvelgdami į tai, kruopščiai ir atidžiai pasirinkite tinkamiausias detales.

(Perskaityta per mėnesį: 94, iš jų šiandien: 1.)