Finansai

„Warner Bros. Discovery“ skelbia Baltijos šalių, Vidurio ir Rytų Europos bei platesnio regiono vadovų komandą

Vilnius, rugpjūčio 18 d. Birželį paskirtas „Warner Bros. Discovery“ generalinis direktorius Vidurio ir Rytų Europai, Baltijos šalims, Viduriniams Rytams, Viduržemio jūros regionui ir Turkijai Jamie Cooke šiandien paskelbė vadovų komandą, kuri rūpinsis verslo ateitimi regione.

„Pastarąsias keletą savaičių praleidau pažindindamasis su pagrindiniais bendro verslo lyderiais ir mokydamasis iš jų tiek, kiek galiu, tam, kad ateityje galėčiau priimti geriausius sprendimus, susijusius su mūsų struktūra ir strategija. Turint omenyje, kad dirbame su plačiu ir sudėtingu regionu, išties gera žinoti, kad savo organizacijoje turime tiek talentingų ir gabių žmonių. Tad šiandien su malonumu pristatau naujus vadovus, kurie kartu su manimi ir savo komandomis užtikrins sklandų „Warner Bros. Discovery“ progresą mūsų regione“, – teigė jis.

Roni Patel bus atsakinga už turinio licencijavimą jungtiniame regione ir Šiaurės šalyse.

Andrei Grigorescu bus atsakingas už reklamos pardavimus jungtiniame regione.

Cristina Valasutean bus atsakinga už verslo plėtrą ir platinimą Rumunijoje, Vengrijoje, Čekijoje ir Slovakijoje.

Kenechi Belusevic bus atsakinga už verslo plėtrą ir platinimą Baltijos šalyse, Pietryčių Europoje (Bulgarijoje, Serbijoje, Kroatijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Juodkalnijoje, Šiaurės Makedonijoje, Slovėnijoje ir Albanijoje), NVS šalyse, Ukrainoje, Sakartvele, Viduržemio jūros regione (Graikijoje, Maltoje ir Kipre), Izraelyje. Ji taip pat vadovaus komercinei sporto plėtrai jungtiniame regione.

Francesco Perta bus atsakingas už verslo plėtrą ir platinimą Viduriniuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Turkijoje.

Grigory Lavrov bus atsakingas už prekybos rinkodarą jungtiniame regione ir „TLC“, „DMAX“ kanalų vadybą Turkijoje bei „Fatafeat“ kanalo vadybą Viduriniuose Rytuose.

Lee Hobbs bus atsakingas už mokamų televizijos kanalų („Discovery Channel“, „TLC“, „HGTV“ ir „ID“) verslą jungtiniame regione. Jis taip pat vadovaus atsinaujinusiai regiono „Warner Bros. Discovery“ kūrybos agentūrai, aptarnaujančiai įvairius turinio ir kanalų prekės ženklus.

Mabelie Bruijns bus atsakinga už komunikaciją visame jungtiniame regione ir mokamos televizijos tinklų verslą Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje.

Apie „Warner Bros. Discovery“

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+, „CNN“, „DC“, „Eurosport“, „HBO“, „HBO Max“, „HGTV“, „Food Network“, „Investigation Discovery“, „TLC“, „Magnolia Network“, „TNT“, „TBS“, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Pictures“, „Warner Bros. Television“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Pranešimą paskelbė: Rytis Gerlikas, UAB „coagency“

(Perskaityta per mėnesį: 2, iš jų šiandien: 1.)