xiaomi redmi note 4 ekrano keitimas
Technologijos

Xiaomi redmi note 4 ekrano keitimas greitai ir paprastai

Sudužęs telefono ekranas – nemaloni staigmena visiems. Iš rankų netyčia paleisti savo mobilųjį ko gero teko visiems. Ir net ne kartą. Ir nemažai daliai nuo žemės tenka pakelti telefoną jau skilusiu ekranu. Nusivylimas, išgąstis, baimė ir svarstymai ką daryti toliau. Jei tai brangus ir naujas telefonas, net nebūtinai Apple, bet pavyzdžiui Xiaomi redmi note 4, būna tikrai gaila. Kita vertus, pernelyg pulti į paniką neverta. Juk tai nieko neišsprendžią. Geriau pabandykime pasiaiškinti, ką gi galima daryti toliau.

xiaomi redmi note 4 ekrano keitimasVienas iš variantų – nedaryti nieko. Lengvas telefono ekrano įskėlimas retai kada trukdo normaliai jam veikti. Žinoma, nuotraukų peržiūra nebus tokia pat maloni. Net ir lengvi įskėlimai gali po truputi raižyti pirštų odą. Kita vertus, jei aparatas veikia, jums tai netrukdo, o mokėti pinigų už naują telefoną nesinori – nieko nedaryti ir tiesiog naudoti telefoną įskilusių ekranu visai gera mintis. Ypač turint omeny, jog pavyzdžiui xiaomi redmi note 4 ekrano keitimas nėra labai jau pigus malonumas. Kaip ir daugelio kitų telefonų modelių.

Kitas variantas – ekraną vis tik keisti. Tą galite bandyti daryti patys, o galite tiesiog keliauti į taisyklą. Jei esate auksarankis, turite laiko ir kantrybės, o rizika telefoną galutinai sugadinti jūsų negąsdina, galite remontu užsiimti pats. Ekraną nusipirkti internetu nesudėtinga, reikiamų įrankių irgi rasite, instrukcijų taip pat nereikės ilgai ieškoti. Kita vertus, daugeliui kur kas greičiau ir paprasčiau bus nešti suskilusį telefoną tiesiai į taisyklą ir perduoti jį patyrusiems profesionalams. Čia galite tikėtis sklandaus darbo ir jam suteiktos garantijos. Žinoma, toks remonto būdas kainuos daugiau. Tačiau tik tais atvejais, jei savo laiko nesate linkęs rimtai vertinti ir kelios valandos bandant pasikeisti ekraną pačiam jums nėra brangios.

Na ir trečias variantas norint išspręsti sudužusio ekrano problemą ir tiesiog pasikeisti visą telefoną. Įvertinus, jog tokio telefono kaip xiaomi redmi note 4 ekrano keitimas kainuoja gana nemažai, naujo telefono pirkimas toli gražu ne visada yra blogiausias sprendimas. Tai proga atsinaujinti, įsigyti naują telefoną, išbandyti naujas technologijas ar tiesiog nusipirkti identišką, bet visiškai naują telefono modelį.

Kiekvienu atveju spręsti ir vertinti reikia patiems. Jei vienas mielai dar du metus naudos telefoną suskilusiu ekranu, kitas jau po poros valandų bus rankose laikys naują telefoną. Dar vieni ieškos aukso vidurio ir pasirinks profesionalią telefonų taisyklą.

(Perskaityta per mėnesį: 84, iš jų šiandien: 1.)