serviso įrankiai
Technologijos

Kokie naudingiausi serviso įrankiai mechanikui?

Serviso įrankiai yra įvairūs, viskas priklauso nuo serviso veiklos. Vieniems gali būti naudingi vienokie įrankiai, kitiems – dar kitokie. Bet jeigu servisas nėra specializuotas ir užsiima tik bendra automobilių remonto veikla, tai įrankiai yra naudojami tokie patys. Tad viskas priklauso nuo veiklos, nuo jos ir yra renkamasi kokie servisų įrankiai yra reikalingi.

Kalbant apie specializuotus servisus, tai jų yra įvairiausių. Pavyzdžiui, servisui ar kitoms panašioms automobilių remonto dirbtuvėms, kurios užsiima automobilio kėbulo remontu ir dažymu, reikalingi įrankiai būtų – oro kompresorius, dažymo įrankiai, suvirinimo įrangą. Žinoma, turbūt būtų sunku apsieiti be įprastų įrankių, tokių kaip raktų komplektas, tačiau pagrindiniai būtų aukščiau išvardinti. Kitas pavyzdys būtų servisai, kurie užsiima tik darbų su automobilių ratais, permontuoja padangas, balansuoja ratus, remontuoja ratlankius ir kita veikla. Tokiems servisams reikalinga serviso įrankiai– oro kompresoriai, pneumatiniai veržliasūkiai, įrankių komplektai, domkratai ir panašiai. Tad specializuotiems servisams reikalinga tokia įranga, kuri atitiktų jų darbų pobūdį.

serviso įrankiaiJeigu servisas užsiima bendra automobilių remonto veikla, tai įrankių reikės kur kas daugiau. Kadangi norint atlikti tam tikrus skirtingus remonto darbus, jums reikės skirtingų įrankių. Tokių servisų yra daugiausia, tad nesunku pastebėti kokius jie įrankius dažniausiai naudoja. Tokia įranga, kurios prireiks bendrai automobilio remonto veiklai – oro kompresorius, pneumatinis veržliasūkis, raktų komplektai, elektriniai įrankiai, domkratai, smulkesni įrankiai, tokie kaip plaktukai, atsuktuvai ir panašiai. Ir visam tam sudėti yra reikalingi įrankių vežimėliai arba dėžės, taip pat galima juos patogiai laikyti ant darbastalio.

Servisų įrankiai yra specializuoti ir naudingi, jie taip pat yra reikalingi kaip ir serviso įranga. Jeigu renkatės iš daugybės įrankių, geriausia pasikonsultuoti su pardavėju ar konsultantu. Kadangi pardavėjas geriausiai žinos ar serviso įrankiai yra kokybiški, plačiau papasakos apie funkcionalumą ir net papasakos visas smulkmenas.

Apibendrinant, tai be serviso įrankių net nėra ką galvoti apie automobilio remontą. Specializuotiems servisams yra reikalingi vienokie įrankiai, o jeigu servisas yra nespecializuotas, tai įrankių reikės daugiau. Serviso įrankiai yra reikalingi įvairiausi, bet pagrindiniai, kurie naudojami visuose servisuose, yra oro kompresoriai, raktų komplektai, pneumatinė įranga, domkratai ir kiti įrankiai.

(Perskaityta per mėnesį: 87, iš jų šiandien: 1.)