kaip rašyti cv
Paslaugos

Žingsneliai padėsiantys parašyti kokybišką CV

kaip rašyti cvKaip susirasti tokį darbą apie kokį svajojote visą gyvenimą ir į kurį einant nereikės justi diskomforto? Jeigu Jūsų darbo vieta Jums bus tarsi namai, tuomet likusį gyvenimą nereikės dirbti. Skamba kaip pasaka, tačiau svajonių darbo vietos atradimas yra gana sudėtingas procesas. Pirmiausia, ką reikia padaryti, tai pasirašyti CV bei motyvacinį laišką, kuris tampa Jūsų tramplynu į sėkmę. Kaip rašyti CV? Nuoširdžiai ir bandant įrodyti, kad Jūsų esate pats geriausias pasirinkimas konkrečiai pozicijai. O kad rašymas būtų dar paprastesnis – pateikiame kelias patarimus, kurie Jums gali būti naudingi.

Kaip rašyti CV, kad sugebėtumėte save parduoti?

  1. Pasirašęs, kelis kartus patikrinkite, ar nepalikote klaidų. Labai dažnai darbdaviai ignoruoja net ir labai gerus gyvenimo aprašymus su gramatinėmis klaidomis, kadangi atrodo, jog asmuo skuba arba paprasčiausiai nerimtai žiūri į norimą poziciją.
  2. Taip pat pasistenkite CV rašyti kuo lakoniškiau ir aiškiau. Paprasčiausiai, darbdavys per dieną gauna labai didelį kiekį CV, tad jis neturi laiko atidžiai kiekvieną jų peržiūrėti. Štai motyvaciniame laiške reikia labiau išsiplėsti ir įrodyti savo kompetenciją.
  3. Būtinai skirkite laiko nuotraukos pasirinkimui. Tiesiog netinkama fotografija gali Jums užkirsti kelią būti pastebėtam.
  4. Pasirinkite oficialų CV šabloną, tačiau tuo pačiu ir pasistenkite kuo nors išsiskirti. Juk visi siųs labai vienodus gyvenimo aprašymus. Kuo Jūs esate išskirtinė asmenybė?
  5. Rašykite tik tas darbo patirtis, kurios sietinos su Jūsų norima pozicija. Tai, kad vaikystėje dirbote ledų pardavėju nėra aktualu ieškant programuotojo darbo. Reikia, kad pateikiama informacija būtų tikslinga ir kokybiška.
  6. Duokite savo parašytą CV perskaityti kitam žmogui. Labai dažnai jis iš šalies gali pasakyti, kaip atrodo aprašymas ir kokį įspūdį jis apie jus sukuria. Kartais tokia draugų informacija yra paprasčiausiai neįkainojama.

Kaip rašyti CV? Taip, kad pats tikėtumėte, jog esate reikalingas tam tikrai darbo vietai. Visgi, jei nesate tikras ar sugebėsite parašyti kokybišką gyvenimo aprašymą, visada galite pasinaudoti išmaniuoju CV kūrimo įrankiu www.wozber.com.

(Perskaityta per mėnesį: 85, iš jų šiandien: 1.)