žvejybos reikmenys
Pirkiniai

Žvejybos reikmenys internetu – ir greičiau ir pigiau

žvejybos reikmenys

Nežinantiems apie žvejo kasdienybę norime papasakoti apie kai kuriuos žvejybos reikmenis. Ypač, kai žvejas yra karpininkas – žmogus, kuris specializuojasi žvejojimu dugnine meškere, dažniausiai karpinių šeimos žuvis – sezanus, karpius, lynus ir t.t.

Karpininkai yra labai užsivertę žvejai. Jiems namuose gali prireikti ištiso kambario, kuriame laikys visus savo žvejybos reikmenis. Taip, tai tiesa, nes karpininkai turi ne vieną meškerę, o kelias, o kur dar papildoma įranga?..

Iš kur visa tai? Įsivaizduokite, kiek parduotuvių žvejai turi aplakstyti, kad susipirktų viską, kas reikalinga. Dėl to žvejybos reikmenys internetu perkami yra kur kas dažniau, nei vaikštoma į specialias žvejybos prekių parduotuves. Jos, beje, irgi supranta, kad tik prekiaudamos internetu gali sutaupyti didelių patalpų nuomos sąskaita.

Kokius reikmenis žvejys turi įsigyti, kad galėtų gaudyti karpius? Pirmiausia, tai tinkama karpinė meškerė. Ji turi būti pakankamai kokybiška ir tvirta, kad atlaikytų didelės žuvies pasipriešinimą. Čia jums ne 2 metrų ilgio lazdyno rykštė pas senelį kaime. O tokių meškerių reikia ne vienos, o kelių. Rankose dabar jų niekas nebelaiko – pasistato specialų stovą, tad kodėl neužmetus 3 iš karto?

Papildomai prie meškerių perkamas specialus stovas, o taip pat ir elektroninė signalizacija, pranešanti apie kibimą. Kad nereiktų kiaurą parą sėdėti prie meškerės. Supypsėjo ir atbėgi pasižiūrėti, kas vyksta.

Prie meškerės turi būti tinkama ritė. Kadangi užmesti reikia gana toli, tai ritės turėtų būti gana greitos, kad greitai būtų galima suvynioti valą. Valas, svareliai, kabliukai ir kiti sistemėlių atributai taip pat kainuoja gana nemažai. Aišku, jei tik rūpi kokybė.

Karpininkas turi turėti ir žuvų jaukinimui skirtą įrangą. Paprastai yra naudojami kukuliai. Jie dedami į specialų lenktą vamzdį ir sviedžiami į ežerą. Taip galima numesti šėrimui skirtą maistą gana toli nuo kranto. Kitas būdas – speciali maisto „bomba“. Į ją pridedama maisto ir pririšama prie meškerės valo. Tada metama į ežerą. Kai tik „bomba“ paliečia vandenį, jos krašteliai atsiveria ir visas maistas nusileidžia ant dugno pas karpius.

Maistas ir jaukas gali būti irgi perkami internetinėse ir paprastose parduotuvėse.

Yra dar daug aksesuarų, tačiau nereiktų pamiršti, kad karpininkai žvejoja 1-2 dienas, tad reikia ir palapinės, ir miegmaišio, ir lauko virtuvės. Yra net specialus karutis karpininko įrangai vežioti nuo automobilio prie ežero.

(Perskaityta per mėnesį: 141, iš jų šiandien: 1.)