Ne į temą

6 pusryčių receptai, leisiantys dieną pradėti su šypsena

veido masazas
veido masazas

Pradėti dieną tinkamai – svarbi užduotis. Juk menkas susierzinimas dėl pramiegojimo, neskanaus valgio ar ruošimosi į darbą paskubomis gali lydėti visą dieną. Patrauklesnis variantas – nubusti su šypsena, ją išsaugoti visą rytą ir, žinoma, likusią dieną. Tam, kad būtų palaikoma puiki nuotaika (o gal net paverčiama į dar pakilesnę), rekomenduojame 6 pusryčių receptus, kurie susiję ne tik su maistu, bet ir įpročiais ar malonumais, tokiais kaip veido masazas ir pan.

1. Virškinimą raminantis maistas

Vieniems ryte patinka sočiai ir gardžiai pavalgyti, o kiti linkę išgerti tik stiklinę vandens. Tačiau tam, kad organizmas nepatirtų streso ir nuolatos būtų kupinas energijos, rytais nemėgstantys valgyti pusryčių gali užkąsti kelis vaisius (ypač tinka citrusiniai) ar saują uogų. Jūsų kūnas gaus energijos užtaisą, tad jausitės geriau nei nieko nevalgę. Pasirinkite mėgstamus vaisius, kuriuos valgyti būtų malonumas, o ne prievolė.

2. Stiklinė kefyro

Kefyras puikiai reguliuoja virškinimą, be to jame esantys elementai gali sumažinti nerimo, depresijos jausmą, taip pat kelia serotonino lygį smegenyse (kas padeda puoselėti gerą nuotaiką ir išvengti nerimo). Vos viena stiklinė kefyro ir jūsų veidas taps geriausia vieta plačiai šypsenai!

3. Salotų puokštė

Ypač gera dienos pradžia ir galimybė į racioną įtraukti šviežią, žalią maistą yra… Špinatai! Jų teigiamos savybės turbūt nesuskaičiuojamos, o tame milžiniškame sąraše bus ir bent keli punktai, susiję su gera nuotaika. Suderinus špinatus bei kitus salotų ingredientus su baltymais (pavyzdžiui, kiaušiniais) gausite ypač naudingą organizmui patiekalą, priversiantį būti geros nuotaikos ligi vakaro. Tačiau šis būdas gana klasikinis. Veido masazas – tai turbūt bus jums naujovė!

4. Savaitgalio atotrūkis

Masazai dažniausiai atliekami norint atsipalaiduoti po dienos darbų, nusimesti emocinę naštą bei psichologinę įtampą. Tačiau ar esate pagalvoję, kad veido masazas ryte – tikra revoliucija!?

Savaitgalis būna laukiamiausias laikas, juk jis skirtas poilsiui. Tačiau neretai nutinka taip, kad per tas kelias dienas reikia padaryti visus darbus, kurių nespėjote atlikti darbo dienų vakarais. Tad pradėkite ankstų savaitgalio rytą stebuklingu receptu – procedūra veidui atgaivins, nuramins ir pailsins, o ką jau kalbėti apie naudą grožiui! Jūs nustebsite, kokią puikią dieną gali padaryti rytinis veido masazas. Akcija – šis žodelis dar labiau jus privers nusišypsoti, tad nepatingėkite jų paieškoti.

5. Riešutų pagalba

Migdolai ir moliūgų sėklos – puikus dienos startas, kuris bus ne tik naudingu organizmui, bet ir skaniu, gomurį palepinančiu rytiniu užkandžiu. Tiek migdolai, tiek moliūgų sėklos leis jaustis labiau atsipalaidavusiems visos dienos metu – cinko, magnio ir amino rūgščių derinys palaikys gerą nuotaiką ir puikią savijautą. Riešutų ir sėklų mišinį pagardinkite kitais mėgstamais riešutais, sėklomis bei medumi arba sirupu ir rytas taps fantastiška skonių fiesta!

6. Vienas patiekalas

Dažnai didžiausią stresą sukelia ne tiek netinkamas maistas, nuo kurio jaučiamasi apsunkus, mieguistai, bet ir nuo ilgai trunkančio rytinio svarstymo – ką valgyti? Pasirinkite vieną mėgstamą patiekalą ir visą laiką jį ruoškitės rytais arba pasigaminkite iš vakaro. Taip ne tik sutaupysite laiko, bet ir išvengsite papildomo streso. Atsibodus – pakeiskite įprastą patiekalą kitu. Skanaus ir pozityvios dienos!

(Perskaityta per mėnesį: 106, iš jų šiandien: 1.)