Paslaugos

Ar jau išsirinkote vestuvių fotografą

Vestuviu fotografasRuošiatės vestuvėms? Sveikiname ir džiaugiamės kartu su jumis! Be abejo, norite, kad jūsų vestuvės būtų pačios tobuliausios – tokios, kurių nepamirštumėte visą savo gyvenimą. Tačiau, jei pasirinksite netinkamą fotografą, nuotraukos, įamžinančios tą ypatingą dieną, gali nepateisinti jūsų lūkesčių. Todėl gerai savo darbą išmanantis vestuviu fotografas yra svarbiau nei galite įsivaizduoti.

Svarbu, kad jūsų pasamdytas fotografas atitiktų penkis kriterijus, apie kuriuos dabar ir pakalbėsime. Atsakykite sau į klausimą – ar jums patinka jūsų pasirinktas fotografas? Kritiškai vertinančiu žvilgsniu peržiūrėkite jo anksčiau padarytas nuotraukas. Fotografo tinklalapyje, kuriame jis reklamuoja savo paslaugas, dažniausiai galima rasti jo padarytų nuotraukų pavyzdžių. Geriausia, jei turėsite galimybę peržiūrėti bent vieną ar du pilnus nuotraukų albumus. Tai bus geras jo darbo kokybės įrodymas.

Pasitaiko atvejų, kai darbai yra labai aukštos kokybės ir puikiai atlikti, tačiau jie neatitinka klientų skonio. Dėl šios priežasties iš anksto peržvelgti nuotraukų galeriją būtų labai naudinga. Kadangi internetas negali mums perteikti fotografo asmenybės ir charakterio ypatybių, verta su juo pabendrauti akis į akį. Ar vestuvių fotografas pasitiki savimi, lengvai ir sklandžiai bendrauja ir nėra niurzgantis tipas? Jei taip, tai yra gera ir daug žadanti pradžia.

Be abejo, atsižvelkite ir į tai, ar fotografas pasitiki savimi ir koks jo požiūris į fotografiją apskritai. Akivaizdu, kad savo darbą mylintis ir patyręs profesionalas visuomet turės įvairių pasiūlymų, kuriais galės praturtinti jūsų šventę, o jo naudojama įranga bus aukščiausios kokybės. Fotografas visada turi būti pasiruošęs nenumatytiems atvejams. Kaip ir bet kuriame kitame darbe, taip ir šiame, kartais nutinka neplanuotų ir nemalonių situacijų – iš rikiuotės išeina įranga, pasikeičia oro sąlygos ir kt. Todėl profesionalus fotografas privalo būti pasirengęs akimirksniu išspręsti susidariusius sunkumus.

Na, ir galiausiai, svarbiausia yra tai, kad jūsų vestuvių fotografas gebėtų pajusti ir užfiksuoti pačias geriausias akimirkas. Tai reiškia, kad jis turi atsidurti tinkamoje vietoje tinkamu laiku. Jei fotografas gali pasigirti ilgamete patirtimi, tuomet tai bus įaugę į jo kraują. Jis gebės žaibiškai reaguoti, numatyti būsimas situacijas, o kartais – ir pats jas sukurti. Visa tai yra neatsiejama vestuvių fotografavimo dalis.

(Perskaityta per mėnesį: 58, iš jų šiandien: 1.)