Paslaugos

Šokių studija, kuri nepalieka abejingų

ParatiDaugelis įvairioms amžiaus grupėms atstovaujančių žmonių svajoja išmokti šokti – ypač dabar, kai kino rinka savo žiūrovams siūlo pačius įspūdingiausius filmus apie įvairius šokio stilius, televizijoje matome vis daugiau šokio projektų, o žiniasklaidoje girdime apie lietuvių šokėjų tarptautinėse varžybose nuolat skinamas pergales. Taigi, jei jūs pagaliau tvirtai apsisprendėte, kad žūtbūt privalote išmokti šokti panašiai, kaip pasaulinėje scenoje matomos įžymybės, „Parati“ šokių studija jums yra optimaliausias pasirinkimas.

Klausite, kodėl būtent ši studija? Priežasčių tam yra labai daug. Kai renkamės vietą, kurioje praleisime nemažą dalį savo laisvalaikio, turime būti tikri, kad mums patiks ten dirbantys žmonės. Niekada nepasieksime gerų rezultatų, jei vyraus prasta atmosfera ir nejausime jokio malonumo bendraudami tarpusavyje. Todėl, jei pasirinksite minėtą šokių studiją, su tokia problema tikrai nesusidursite. Čia šokio meno mokantys instruktoriai yra puikūs šokėjai, pedagogai ir svarbiausia – malonūs ir šilti žmonės, su kuriais bendravimas tampa tikra atgaiva sielai.

Kitas svarbus aspektas, kurio negalima ignoruoti, yra instruktorių sukaupta patirtis ir profesionalumas. „Parati“ mokytojai yra tikri savo srities profesionalai, kuriems šokis visų pirma yra visas gyvenimas. Visos jų mintys nuolat sukasi apie šokį, naujas technikas ir jų perteikimą savo mokiniams. Kiekvienas naujasis šokėjas, apsilankęs šioje studijoje labai greitai supranta, kad nei viena šokių salėje praleista akimirka nepraeina veltui, ir kiekviena pamoka suteikia vis daugiau naujų žinių bei patirties.

Neretai nutinka taip, kad žmonės apsilankę tik vieną šokio stilių propaguojančioje šokių studijoje, neužilgo nusivilia ir jaučia, kad pataikė ne ten, kur reikia. Tokių keblumų nekyla, jei studijoje yra mokoma daugybės įvairių stilių. Šiuo atveju Vilniuje įsikūrusioje studijoje rasite ne tik visiems gerai žinomus pramoginius šokius, tačiau taip pat ir Kubietišką salsą (Bachata), Solo latino, Salsa rueda de casino ir netgi energingąją ir daugybę teigiamų emocijų suteikiančią Zumba. O tiems, kurie mėgsta ramų ir labai didelio susikaupimo reikalaujantį sportą – puikiai tiks kalanetikos treniruotės.

Jei manote, kad jums labiau tinka ne grupinės, o individualios treniruotės, apsilankę „Parati“ studijoje, tikrai nenusivilsite. Čia dirbantys instruktoriai, atsižvelgdami į skirtingus žmonių poreikius, sukuria pačias palankiausias sąlygas, kurios pateisina kiekvieno šokių pamokas lankančio žmogaus lūkesčius.

(Perskaityta per mėnesį: 57, iš jų šiandien: 1.)