Transportas

Kur pirkti žiemines padangas?

žieminės padangosNors žiema yra labai gražus metų laikas, tačiau ji gali atnešti ir daugybę bėdų bei naujų darbų, tokių kaip padangų keitimas. Žieminės padangos yra būtinos kiekvienam vairuotojui, kitaip jam važinėti Lietuvos keliais bus labai pavojinga. Žieminės padangos skiriasi nuo vasarinių panangų tuo, kad šių padangų protektoriaus gylis yra beveik du kartus didesnis nei vasarinių, todėl ir sukibimas su kelio danga yra žymiai geresnis. Žieminės padangos paprastai nebūna pridedamos prie automobilio, kai jį perkate automobilių salone, todėl sužinoti, kur parduodamos šios padangos turėsite patys. Dažniausiai šios padangos yra parduodamos ir tame pačiame salone, tačiau jas galite įsigyti ir bet kuriame autoservise ar specializuotoje parduotuvėje. Padangos taip pat yra parduodamos ir turguose arba dėvėtas padangas galima įsigyti ir skelbimų svetainėse, tačiau jos gali būti prastos kokybės, todėl geriau išleisti šiek tiek daugiau pinigų, bet įsigyti patikimas padangas.

Kai kurie vairuotojai, norėdami sutaupyti pinigų svarsto, kurios padangos geresnės: žieminės ar demisezoninės, kurių nereiktų keisti, tačiau demisezoninės padangos yra skirtos daugiau tokiam klimatui, kuris išlieka pastovus beveik visus metus, tai yra, kai žiemos nebūna šaltos ir jų metu neiškrenta daug sniego, todėl tokiose vietose gyvenantiems žmonėms žieminės padangos nėra labai reikalingos. Tačiau Lietuvoje žiemos yra itin atšiaurios, todėl žieminės padangos yra būtinos, kitaip važiuoti gali pasidaryti nebesaaugu. Kai kuriems patinka ir žieminės dygliuotos padangos, tačiau nepamirškite užsiklijuoti ir specialaus ženkliuko, jei su tokiomis važinėsite, tačiau yra planuojama uždrausti su jomis važinėti, nes jos gadina kelius.

Jei jus domina žieminės padangos pigiau, visuomet galite rasti įvairiausių alternatyvų, pavyzdžiui, tokių kaip padangos internetu, čia padangos pigiau, nes jums nereikia mokėti už personalą ir parduotuvės patalpas, nuo kurių paprastai priklauso prekių antkainis. Žieminės padangos inernetu yra puiki mintis ir todėl, kad internetinėse parduotuvėse galite rasti tokių dalykų kaip žieminės padangos akcija, tuomet sutaupysite dar daugiau pinigų. Tokių akcijų paprastai reikia tikėtis tuomet, kai padangų keitimosi metas arba jų važinėjimo sezonas yra jau pasibaigęs, bet juk visuomet reikia viską įsigyti iš anksto.

(Perskaityta per mėnesį: 64, iš jų šiandien: 1.)