Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Automobilio kilimėlio pasirinkimas

automobiliniai kilimeliai Automobiliniai kilimėliai tai ne tik būdas išlaikyti kuo švaresnę transporto priemonę, tačiau tuo pačiu užsitikrinti, kad mašina bus kur kas saugesnė, o kai kuriais atvejais net ir stilingesnė. Kadangi rinkoje egzistuoja labai plati tokių kilimėlių pasiūla – nurodysime kelis kriterijus, kurie turėtų Jums kiek palengvinti paieškas.

Jeigu iki šiol dar niekada neteko pačiam pirkti kilimėlio – rekomenduojame pasitarti su profesionalais, kurie prekiauja šia produkcija. Paprasčiausiai, jų patirties leidžia jiems patarti, kas yra geriausia ir kas labiausiai tiktų pagal Jūsų poreikius. Juolab, visada labai naudinga apsibrėžti galimybes, kad pavyktų sistemingiau ieškoti ir negaišti laiko peržiūrint tuos kilimėlius, kurie Jums paprasčiausiai yra neįkandami.

Kilimėlio saugumas

Automobilis bus kur kas saugesnis, jeigu pasirinksite tikrai patikimą ir saugų kilimėlį. Skamba kaip pasaka? Taip tikrai nėra, kadangi automobiliniai kilimėliai gali būti labiau arba mažiau saugūs. Pigūs kilimėliai, kurie labai dažnai parduodami įprastuose prekybos centruose, o gal net ir degalų kolonėlėje – dažniausiai labai nekokybiški. Paprasčiausiai jie netvirtai prisijungia prie mašinos pagrindo ir todėl gali slidinėti.

Net nereikia sakyti, kad tokie vietoje nestovintys kilimėliai gali būti labai didelė grėsmė žmogui. Paprasčiausiai, važiuojant transporto priemone – kojoms tenka labai didelis darbas ir jeigu nesijausite saugiai – galima sukelti avariją. Geriausi yra tie kilimėliai, kurie labai tvirtai prisiklijuoja prie paviršiaus.

Taip pat reikia nepamiršti, kad kilimėlis negali būti nei per kietas, nei per minkštas. Tai irgi gali prisidėti prie kur kas saugesnės kelionės. Žiūrėkite, kad jūsų koja jaustųsi patogiai. Jeigu perkate realiuose prekybos centruose, o ne internetu – tokiu atveju drąsiai atsistokite ant kilimėlio ir pasižiūrėkite, kaip koja jaučiasi.

Ar esate tikras, kad šis kilimėlis Jums leidžia būti saugiu kelių eismo dalyviu?

Komfortabiliausi kilimėlio pasirinkimas

Dar vienas kriterijus, kurį reikia įvertinti greta saugumo – komfortas. Tačiau galima drąsiai sakyti, kad šie du aspektai labai glaudžiai susiję, kadangi kai kilimėlis yra patogus, natūralu, kad tuo pačiu jis yra ir saugus.

Dažniausiai rekomenduojami arba guminiai, arba tekstiliniai kilimėliai. Anksčiau daugelis rinkdavosi tik guminius, kadangi jie geriausiai padėdavo išspręsti šlapių batų problemą. Šiuo metu daugelis sutinka, kad guminiai yra ne tokie patogūs. Tiesa, verta pažymėti, kad daugiausiai jų kaina yra kur kas mažesnė, o tuo pačiu ir išplauti paprasčiau, išdžiūsta greičiau. Tačiau lateksiniai dažniausiai giriami dėl patogumo. Paprasčiausiai ant jų laikyti kojas yra kur kas maloniau. Ypač kuomet ateina vėsusis sezonas. Guminiai traukia šaltį ir paprasčiausiai nemalonu ant jų laikyti kojas. Priešingai nei ant lateksinių.

Dizaino variacijos

Galiausiai, automobiliniai kilimėliai pasirenkami įvertinus ir grožį. Nors jie padedami toje vietoje, kur gana sunku matyti išvaizdą, tačiau kai kuriems žmonėms labai svarbu, kad visos detalės transporto priemonėje gražiai derėtų. Tokiu atveju galite pasirinkti iš labai skirtingų spalvų bei raštų kilimėlių. Tiesa, geriausia rinktis juodus, kadangi ant jų mažiausiai matosi purvas, taigi tuo pačiu juos galima kur kas rečiau plauti. Kadangi rudenį ir žiemą į mašiną nešasi daug purvo – toks funkcionalumas yra labai reikalingas ir naudingas.

Didelį pasirinkimą kilimėlių automobiliams rasite internetinėje parduotuvėje autoparkui.lt

(Perskaityta per mėnesį: 104, iš jų šiandien: 1.)