Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kokių sporto papildų man reikia?

maisto papildaiSportuojantys asmenys dažniausiai vartoja maisto papildus, kurie padeda kur kas greičiau pasiekti norimų rezultatų. Iki šiol apie papildus sklando labai daug neteisingų mitų, kurie gali trukdyti įžvelgti jų tikrą naudą. Paprasčiausiai, maisto papildai sportui naudingi tik tokiu atveju, kai žmogus reguliariai sportuoja, siekia savo tikslo, o tuo pačiu ir tinkamai maitinasi. Vien tik papildų gėrimas nebus naudingas ir neatneš Jums jokių realių privalumų. Taigi, ieškodami papildų turite įvertinti labai daug kriterijų, kurie gali padėti pasirinkti labiausiai tinkamus.

Geriausias būdas nuspręsti, kokie papildai Jums tinka – pasitarti su šios srities specialistu. Geriausiai pakonsultuoti gali Jūsų asmeninis treneris, kadangi jis puikiai žino, kokie yra Jūsų tikslai, poreikiai ir kaip aktyviai sportuojate. Juk papildų pasirinkimą lemia labai daug veiksnių. Pavyzdžiui, priklausomai nuo to, kokia sporto šaka užsiimate – reikia ieškoti ir atitinkamų papildų.

Jeigu neturite asmeninio trenerio – tokiu atveju visada labai naudinga pasitarti su specialistais, kurie prekiauja papildais. Paprasčiausiai, dažniausiai tokiose vietose dirba patys geriausi savo srities profesionalai, kurie yra pasiruošę atsakyti į visus iškilusius klausimus bei tinkamai pasirinkti.

O kad paieškos būtų sistemingesnės – nurodome ir mes kelis kriterijus, kurie gali padėti paprasčiau nuspręsti, kokie papildai Jums tiktų labiausiai.

Auginate masę?

Maisto papildai sportui yra labai skirtingi ir tiems, kurie stengiasi auginti masę reikia vienokių, o kitais atvejais – kitokių. Dažniausiai auginantiems masę rekomenduojami maisto papildai, kuriuose yra labai daug baltymų. Paprasčiausiai visi žino, kad baltymai arba kitaip proteinas – žmogaus kūno statybinė medžiaga. Gaišti reikalingą kiekį iį maisto yra labai sunku, tad šiuo atveju pasitarnauja specialūs papildai.

Reikia ištvermės?

Kitoms sporto šakoms reikia ne raumenų, tačiau ištvermės, kadangi taip žmogus greičiau pasiekia savo rezultatus. Tiesa, ištvermė yra reikalinga ir tokiu atveju, kai žmogus augina masę. Tuomet puikiai tiks amino rūgštys, kurios skirtos padengti visoms organizmo “sritims”. Tai reiškia, kad organizmas paprasčiausiai kur kas geriau jausis, o tuo pačiu turės kur kas daugiau jėgų atlikti tam tikrus pratimus, pasiekti geresnius rezultatus.

Kiek laiko sportuojate?

Labai dažnai pirmą kartą į salę atėję asmenys iškart perka papildus, kurie leidžia pagerinti savo kūno linijas. Taip nereikėtų daryti, kadangi daugelis žmonių jau po kelių apsilankymų salėje nustoja sportuoti. Taigi, labai svarbu, kad geriant papildus sportas būtų reguliarus. Kitu atveju maisto papildai sportui paprasčiausiai neduos jokios naudos.

Nuo sportavimo laiko tarpo priklauso ir ar Jums reikalingi papildai apskritai. Galbūt sportu užsiimate tik dėlto kad tai paprasčiausia fizinė veikla. Puiku, tačiau tokiu atveju specialiai sportui skirti papildai dažniausiai net nereikalingi.

Noriu būti sveikas!

Maisto papildai sportui reikalingi ne tik sportuojantiems, tačiau visiems, kurie nori būti sveiki. Paprasčiausiai, tokiu atveju reikia kiek normuoti porcijas, kad nevartotumėte per daug. Kitu atveju visada galite pagalvoti apie vitaminus, kuriuos galima atrasti vaistinėse. Svarbiausia, kad organizmas gautų visas medžiagas, kurios reikalingos, kad jis būtų laimingas.

Maisto papildai sportui leis Jums skrajoti tarsi ant sparnų!

(Perskaityta per mėnesį: 57, iš jų šiandien: 1.)