Transportas

Automobilių nuomos privalumai

Automboilių nuomaKo gero pastebėjote, kad vis populiariau darosi išsinuomoti automobilį. Daugelis žmonių nuomojasi automobilį būdami svetimame mieste – turint savo automobilį tikrai daug smagiau susipažinti su įžymiausiomis šio miesto vietomis. Be jokios abejonės, šeimos mėgsta nuomotis talpius šeimyninius automobilius ir net visureigius, kai išvyksta į kaimą. Džiugu, kad ir Lietuvoje dabar automobilių nuoma sparčiai klesti, todėl kiekvienas norintis žmogus gali išsirinkti iš tikrai plataus asortimento už pakankamai gerą kainą.

Daugelis įmonių, užsiimančių automobilių nuoma, jums gali pasiūlyti pakankamai geras akcijas. Pavyzdžiui, dabar labai populiaru nuomotis ekonominės klasės automobilius. Kalbant apie modelius, vieni populiariausių yra Opel Corsa ir Volkswagen Polo. Tai nelabai dideli automobiliai, tačiau tikrai pakankamai patogūs. Vienas iš geriausių dalykų yra tai, jog su šiais automobiliais jums nereikės piltis daug benzino – jie yra pritaikyti taupiam važiavimui, tad per šimtą kilometrų jūs išeikvosite viso labo apie penkis litrus.

O jeigu jums automobilis reikalingas tikrai ne vienai dienai, tuomet sulauksite dar geresnių pasiūlymų: vietoj to, kad mokėtumėte apie 90 litų per dieną už automobilį, išsinuomavus jį iš karto dviems savaitėms galėsite džiaugtis puikiu automobiliu vos už 55 litus per parą. Be abejo, kaina dar gali skirtis ir pagal modelį, kurį norite išsinuomoti – čia mes dabar kalbame apie ekonominės klasės automobilius.

Kompaktinės klasės automobiliai – taip pat labai populiarūs. Tai tokios mašinos kaip Škoda Fabia, Hyundai, Opel Astra. Nėra abejonės, kad tai žinomi ir gerą vardą turintys modeliai, kuriais važiuoti bus tikrai saugu ir malonu. Kompaktiniai automobiliai itin puikiai tiks mieste, kur didelės spūstys ir gana sunku surasti tinkamą vietą automobiliui pastatyti. Tačiau, jeigu jūs važiuosite su mažu automobiliu, vietos tikrai atsiras! Taigi, nieko keisto, kad vis daugiau žmonių renkasi kompaktiškus automobilius, kai apsistoja didmiestyje kelioms dienoms arba ilgesniam laikui. Pagrindinis privalumas yra tas, kad su šiais automobiliais itin patogu, o kainos ir kokybės santykis yra tiesiog nuostabus.

(Perskaityta per mėnesį: 67, iš jų šiandien: 1.)