Finansai,  Laisvalaikis,  Namai,  Ne į temą,  Pirkiniai

Vyrų ir moterų pirkimo įpročiai

pirkimas internetuApsipirkinėjimo manija šiuo metu yra akivaizdi – šventinis laikotarpis priverčia išlaidauti visus – tiek moteris, tiek ir vyrus, tačiau kaip bebūtų, visi įpročiai išlieka tie patys. Moterų poreikiai yra kur kas labiau skirtingi negu vyrų – joms tenka rūpintis namų buitimi, todėl suprantama, kad ir tam tikrų pirkinių pirkimas moterų tarpe yra kur kas dažnesnis. Šiame straipsnyje apžvelgiame vyrų ir moterų apsipirkinėjimo įpročius, o tiksliau – ką dažniausiai perka kiekviena lytis.

Kaip minėjome, moterys labiau rūpinasi namų atmosfera, todėl vaikų priežiūros priemonių pirkimas dažniausiai tenka joms. Kiekvienam aišku norisi sutaupyti, todėl čia labiausiai pabrėžiame pirkimą internetu, nes elektroninėje erdvėje sutaupo kiekvienas.

Grįžtant prie esmės, tai faktas, kad moterims reikia pasirūpinti savo šeimos nariais, tuo labiau, kad atėjus šaltajam sezonui ne visi spėja jam pasiruošti. Kalbant apie prekes, tai pastebima, kad moterys perka šiltus rūbus ne tik sau, bet ir savo šeimai. Viena iš tokių prekių – šiltos liemenės iš tam tikros vilnos. Jų poreikis kasmet yra didžiulis, nes tai gali būti ir tarsi dovana ir tiesiog lyg įprasta būtina prekė. Žinoma, nereikėtų pamiršti ir kitų namams jaukumą suteikiančių prekių – įvairūs vilnoniai ledai, antklodės, šlepetės taip pat sulaukia nemažo dėmesio. Kas liečia prekes moterims, tai faktas, kad jos dažniausiai renkasi rūbus – elektroninėje erdvėje jie yra pigesni. Čia dailiosios lyties atstovėms yra gana platus rūbų asortimentas – nuo įprastų drabužių laisvalaikiui iki proginių suknelių. Žinoma, reikėtų pastebėti, kad ir galanterijos pirkimas yra akivaizdus – internetu įsigyti rankinę yra daugiau naudingiau. Šiuo atveju, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad nemažai moterų internetu įsigyja ir tam tikro pobūdžio prekes, kurios padeda sumažinti kūno apimtis. Įvairūs raumenų tonusą gerinantys diržai bei korsetai taip pat yra paklausi prekė, o ypač populiari besilaukiančių ar jau pagimdžiusių moterų tarpe.

Vyrai yra kiek labiau primityvūs – jo poreikiai standartiniai t.y. jie dažniausiai perka rūbus sau, o kitas prekes palieka ramybėje, nes faktas, kad tuo pasirūpins antrosios pusės. Tarp vyriškų rūbų itin populiarios yra sportinių rūbų parduotuvės internete – čia galima rasti garsių prekės ženklų gaminių už mažesnę kainą nei kur kitur.

(Perskaityta per mėnesį: 112, iš jų šiandien: 1.)