Diagnostinė įranga automobiliams
Pirkiniai,  Transportas

Priedai automobiliams internetu – pigiau

Automobilis palengvina dažno lietuvio kasdienybę, tačiau statistika rodo, kad tautiečiai vis dar vengia ar neišgali pirkti naujų automobilių iš salono. Taigi, norint, kad kelionė būtų maksimaliai patogi su keliolikos metų senumo automobiliu, tenka į jį investuoti.  Šį kartą pakalbėkime apie priedus automobiliams ir kodėl juos verta pirkti internetu.

Iš pirmo žvilgsnio tokios smulkmenos kaip mobiliųjų telefonų ar navigacinės sistemos automobiliniai laikikliai, kavos ar arbatos puodelių laikikliai, neslystantys kilimėliai ir pan. kainuoja pakankamai pigiai, tačiau, gerai paskaičiavus, kiek pinigų buvo išleista šiems priedams, gaunasi pakankamai nemaža suma. Kelis eurus tikrai pavyks sutaupyti, jei pirksite internete, o ne tradicinėje parduotuvėje. Kodėl? Verslininkai savo klientams gali pasiūlyti patrauklesnes kainas dėl gana elementarios priežasties – elektroninės parduotuvės išlaikymo kaštai, lyginat su tradicine parduotuve, yra ženkliai mažesni: nereikia mokėti atlyginimų krūvai darbuotojų, strategiškai patogioje vietoje esančių patalpų nuomos mokesčio, komunalinių mokesčių ir pan.  Tad ir automobiliniai laikikliai bei kiti priedai transporto priemonei kainuoja pigiau.

Tiesa, visada galima išgirsti kalbas, kad šios smulkmenos turguje kainuoja dar pigiau, tačiau reiktų atminti, kad elektroninės parduotuvės savo produkcijai suteikia garantiją ir pirkėjams siūlo patikimų gamintojų prekes, o jei jų kokybė nuvilia, pirkinį galima visada grąžinti arba pakeisti nauju.  Tuo tarpu, perkantys turguje rizikuoja įsigyti prastos kokybės gaminį, kuris buvo surinktas Dievo pamirštame Taivano kaime. Be to, norint susigrąžinti pinigus iš turgaus prekeivio, gali tekti nueiti tikrus kryžiaus kelius, nes čekis paprastai neduodamas ir įrodyti, kad automobiliniai laikikliai ar kiti priedai buvo pirkti iš konkretaus pardavėjo, sudėtinga.

Kitas didelis elektroninių parduotuvių pliusas – platus asortimentas, todėl net ir išrankiausias pirkėjas gali rasti tai, ko ieško, o galimybė apsipirkti bet kuriuo paros metu, apsipirkimą gerokai supaprastina.  Žinoma, reikia rinktis tik patikimas ir gerai kitų pirkėjų įvertintas elektronines parduotuves, kurios siūlo saugias apmokėjimo sąlygas, užtikrina galimybę susigrąžinti pinigus už nekokybišką ar pažeistą prekę.

Taigi, automobiliniai laikikliai ir kiti priedai keturračiam kelionių partneriam internetu – racionalus ir ekonomiškas pasirinkimas.

(Perskaityta per mėnesį: 32, iš jų šiandien: 1.)