Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Drabužiai internetu: kaip nesuklysti perkant?

drabužiaiDaugeliui pirmą kartą drabužių pirkimas internete atrodo tikras iššūkis – kaip gi galima įsigyti aprangą be pasimatavimo? Paprastai – atsako tos, kurios tai daro nuolat. Todėl ir mes pasidalinsime keletu paprastų patarimų, ką reikia žinoti ir ką daryti, kad drabuziai internetu būtų įsigyjami be galvos skausmo.

Žinok savo figūros tipą

Priklausomai nuo figūros tipo, yra rekomendacijos, kokie siluetai, modeliai, iškirptės, drabužių ilgiai tau tinka. Tai ne iš oro laužta teorija, jei įsigilintum į savo figūros tipą ir peržvelgtum savo drabužių spintą, įsitikintum, jog daugiausia komplimentų sulauki vilkėdama drabužius, kurie būtent nurodyti tavo tipo aprašyme. Žinant kas tau tinka, daug paprasčiau rinktis drabužius internetu be pasimatavimo.

Turėk savo išmatavimus po ranka

Prie drabužio parašyti išmatavimai, pvz., suknelės ilgis, tau nieko nesakys, jei nežinosi savo išmatavimų. Todėl pasimatuok visas strategines vietas(krūtinė, liemuo, klubai, rankos ilgis, ūgis, ūgis nuo kaklo iki kelių), kad perkant ir žvelgiant į pateiktą aprašymą galėtum suprasti ar rūbas tau tiks ar ne.

Išnagrinėk drabužio dydį

Daugelis gamintojų turi savo išmatavimų standartus, kurie, ypač skirtinguose žemynuose, gerokai skiriasi. O drabužiai internetu parduodami el.parduotuvėse, kuriose įvairių gamintojų produkcija vienoje vietoje. Natūralu, jog vieno gamintojo M gali būti panašesnis į kito drabužio XL. Todėl jei el.parduotuvėje nėra pateikta konkrečių išmatavimų, rask pasirinktą drabužį gamintojo tinklalapyje ir pasitikrink jo išmatavimus.

Susidaryk sąrašą

Tiksliai žinok ko ieškai (nebent nieko neieškai ir tik ganai akis į dailius rūbelius), tam, kad nenuklystum iš kelio ir rastum tai ko reikia kol dar nespėjai pavargti nuo pasiūlymų gausos. Išsirinkusi patikusį drabužį patikrink ar jo nėra kitose el.parduotuvėse – gal rasi pigiau. Tačiau venk pirkimo skirtingose parduotuvėse, kadangi siuntimas iki tam tikros sumos yra mokamas. Perkant už didesnę sumą, t.y. daugiau drabužių vienoje parduotuvėje pristatymas nemokamas. Nepermokėk ieškodama kur pigiau.

(Perskaityta per mėnesį: 57, iš jų šiandien: 1.)