Batutai
Pirkiniai

Batutai – kaip išsirinkti tinkamiausią modelį

Jei turite didelę šeimą ir auginate mažamečius vaikučius, nėra ko abejoti, kad kasdien susiduriate su pačiais įvairiausiais prašymais ir pageidavimais. Tai yra visiškai natūralu – vaikai nori išbandyti kuo daugiau. Jie nori geriau pažinti pasaulį, patirti įvairių smagių nuotykių, žaisti pačius įvairiausius žaidimus ir užsiimti įdomia bei skirtinga veikla. Todėl jei jūsų vaikai yra labai aktyvūs ir žingeidūs, greičiausiai svarstote ar jums negalėtų pagelbėti batutai? Pastaruoju metu, tai yra labai dažnas vartotojų pasirinkimas.

Kaip bebūtų, jei renkatės batutą, pirmiausia turėtumėte apgalvoti daugybę skirtingų veiksnių, kurie gali turėti tiesioginės įtakos ne tik sklandžiam naudojimuisi įsigytu batutu, tačiau ir jūsų bei vaikų saugumui, patogumui bei paties batuto ilgaamžiškumui. Taigi, klausite, nuo ko turėtumėte pradėti?

  • Pirmiausia pagalvokite, kiek vietos lauke galite skirti batutui. Nors puikiai suprantama, kad net ir labai nedideliame plote galima pastatyti įsigytą batutą, nereikėtų pamiršti, kad jis neturėtų jums trukdyti laisvai judėti po savo namo kiemą. Kaip bebūtų, skiriasi batutų dydis, todėl nemanykite, kad bet kuris pasirinktas batutas užims lygiai tiek pat vietos. Vienų diametras būna apytiksliai 1,8 m., o kitų batutų modeliai viršija ir 4,5 m. Tai yra reikšmingas skirtumas, todėl būtinai įvertinkite laisvą vietą savo kieme.
  • Batuto dydis taip pat svarbus ne tik dėl vietos, kurią jis užims namo kieme. Nuo jo diametro priklauso ir naudojimosi batutu patogumas. Pavyzdžiui, jei batutą perkate savo vaikui, kuris dar yra pakankamai mažas, gali pakakti ir mažiausio batuto modelio, kurio diametras nesiekia 2 m. Tačiau jei batutu norėsite naudotis kartu su savo vaikais, reikėtų pagalvoti apie didesnių išmatavimų batuto modelį.
  • Apgalvokite, koks yra jūsų biudžetas, kurį esate pasiruošę skirti batuto įsigijimui. Kuo didesnį batutą norėsite įsigyti, tuo didesnio biudžeto jums prireiks. Tačiau nepamirškite pagalvoti ir apie ateitį. Jei manote, kad batutu bus naudojamasi ne vienerius metus, tuomet galite investuoti ir į didesnį batutą, kuriuo jūsų vaikai galės naudotis ir tuomet, kai bus gerokai ūgtelėję.
(Perskaityta per mėnesį: 51, iš jų šiandien: 1.)