Namailietuvoje.lt
Namai

Darbas užsienyje, namai Lietuvoje – kas svarbu emigrantams?

Namailietuvoje.ltDalis lietuvių, ieškodami perspektyvesnių ir geriau apmokamų darbo galimybių, nusprendžia išvykti iš Lietuvos ir išbandyti savo laimę svečioje šalyje. Vis dėlto, ne visi emigrantai nori pasilikti užsienyje. Priešingai, – daugelis jų taupo pinigus ir galvoja apie būsto pirkimą Lietuvoje ir grįžimą į gimtinę nuolatiniam gyvenimui. Deja, net ir gerai apmokamas darbas ar kryptingas taupymas negali užtikrinti, kad būstą pavyks nusipirkti iš turimų santaupų. Šiuo atveju svarstoma paskolos galimybė.

Paskolos emigrantams gali būti suteikiamos tiek užsienyje, tiek Lietuvoje. Vis dėlto, pasiimti paskolą svečioje šalyje yra kiek sunkiau dėl kreditorių keliamų reikalavimų. Be to, imigrantai užsienio kreditorių vertinami gan skeptiškai. Tuo tarpu Lietuvoje suteikiamos būsto paskolos emigrantams yra gerokai patogesnės ir lankstesnės, atitinkančios individualius klientų lūkesčius. Iš kitos pusės, negalima pamiršti, kad skirtingi kreditoriai numato atskiras skolinimosi sąlygas, todėl būtina įvertinti bent kelių bendrovių pasiūlymus, apsvarstyti paskolos variantus.

Atliktos apklausos rodo, kad vienas svarbiausių emigrantų tikslų – surasti jaukią ir patogią gyvenamąją vietą, kurioje tiek jie patys, tiek jų šeimos nariai jaustųsi gerai, komfortiškai ir finansiškai stabiliai. Dėl šios priežasties vis dažniau svarstomos darbo užsienyje galimybės. Ne paslaptis, kad didesnis darbo užmokestis vilioja daugelį lietuvių. Vis dėlto, net ir turėdami neblogas karjeros galimybes, daugelis lietuvių svajoja apie būtinybę sugrįžti į Lietuvą, todėl neretai keliami tam tikri tikslai, kaip, pavyzdžiui, sutaupyti reikiamą sumą (ar bent nemenką pradinį įnašą) būsto Lietuvoje įsigijimui. Iš kitos pusės, reikia pripažinti, kad dirbant ir gyvenant užsienyje surasti visus lūkesčius atitinkantį būstą yra gan nelengva užduotis, kurią apsunkina laiko trūkumas ir riboja atstumas. Minėtiesiems rūpesčiams sumažinti siūloma pasinaudoti projekto namailietuvoje.lt pagalba – tai patogus sprendimas emigrantams, padedantis taupyti laiką ir išlaidas.

Nusprendę pirkti būstą Lietuvoje, turite įvertinti savo skolinimosi galimybes. Vienas paprasčiausių sprendimų – pasinaudoti virtualiomis paskolos skaičiuoklėmis, kad galėtumėte susidaryti preliminarų vaizdą, kokio dydžio paskolą galite gauti ir kokias mėnesines įmokas turėtumėte mokėti. Kitas žingsnis – apsilankyti namailietuvoje.lt svetainėje ir užpildyti paraiškos formą. Vadybininkas anoniminiu vardu išsiųs jūsų užklausą keliems kreditoriams, kurie pateiks konkrečiai jums skirtus paskolos sprendimus. Gavę aktualius pasiūlymus, galėsite apsispręsti, su kuriuo kreditoriumi norėtumėte tęsti bendravimą. Projekto komanda, siekdama pasirūpinti jūsų patogumu, suteiks visą reikalingą pagalbą ir konsultacijas dėl tolimesnių paskolos gavimo veiksmų ir svajonių namų Lietuvoje įsigijimo.

(Perskaityta per mėnesį: 52, iš jų šiandien: 1.)