Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Diagnostikos įranga – būtinybė servisui

diagnostikos įranga

Automobilių technologijos vis tobulėja. Tobulinamos ne tik esamos automobilių technologijų sistemos, bet yra kuriamos naujos. Visa tai yra daroma dėl automobilių vairuotojų ir aplinkinių saugumo, žinoma, visa tai daroma ir dėl to, kad transporto priemonės savininkas jaustųsi patogiau ir automobilis keltų kuo mažiau problemų.

Kadangi technologijos automobiliuose tobulinamos, jį remontuoti vis darosi sunkiau. Dabartiniams gaminamiems automobiliams nebe užtenka žinių kaip jį suremontuoti. Tam reikia ir įrangos, kuri galėtų atlikti daugelį darbų už mechaniką ir, kuri jam palengvintų darbą. Tam yra skirta diagnostikos įranga, kuri šiuolaikiniams servisams tapo neatsiejama darbo dalimi remontuojant automobilį.

diagnostikos įrangaDiagnostikos įrangos pagalba serviso mechanikas automobiliui gali atlikti kompiuterinę diagnostiką, kuri parodo gedimų kodus. Sprendžiant pagal gedimų kodus, mechanikas tiksliai žino kokia problema yra automobilyje. Todėl jis nebe sugaišta laiko ieškant problemos automobilyje ir nereikia spėlioti „pakeisti tą detalę ar aną“. Sutaupoma ne tik daugybė laiko, bet ir pinigų. Juos sutaupo automobilio savininkas, kuriam nereikia mokėti pinigų už papildomas dalia, sutaupo ir serviso savininkas, nes mechanikas sugaišta mažiau laiko, todėl mechanikui sumokamas atlyginimas už atliktą darbą, kurį jis atliko greičiau.

Šiuolaikiniai servisai nebegali dirbti be automobilių diagnostikos įrangos ir negali sau leisti neatlikinėti kompiuterinės diagnostikos. Kadangi konkurencija yra didelė tarp servisų, servisai turi turėti visą įranga, kuri yra reikalinga atlikti transporto priemonės remonto darbus. Juk serviso administratorius negali klientui pasakyti, kad važiuokite į kitą servisą atlikti kompiuterinės diagnostikos, kai sužinosite rezultatus, grįžkite pas mus. Klientas rinksis tokį servisą, kuris galės suteikti visą reikiamą pagalbą remontuojant automobilį ir visą tai atliks kokybiškai.

Jeigu apsisprendėte pirkti diagnostikos įranga, neskubėkite. Rinkoje yra daugybė modelių įvairios diagnostikos įrangos. Vienos jos yra specializuotas būtent vienai automobilio markei, kitos yra universalios. Žinoma, jeigu remontuojate tik vienos markės automobilius, pavyzdžiui „Audi“, tada jums reikės tokio prietaiso, kuris yra specializuotas šiai markei. Jeigu jūs remontuojate automobilius, kurie yra įvairių markių ir modelių, tai parankiausia būtų pirkti universalų diagnostikos įrenginį. Yra ir daugybė kitų parametrų, pagal kuriuos diagnostikos įranga skiriasi. Vieni jų atlieka daugiau funkcijų, kiti mažiau. Svarbiausia, pasikonsultuoti su šios įrangos pardavėju, papasakoti kokius remonto darbus atliekate, nupasakoti visą situaciją, turėdamas daug patirties pardavėjas, puikiai supras kokio įrenginio jums reikia ir pateiks geriausius pasiūlymus.

Svarbiausia nelaukti kol tokio įrenginio prireiks, o žengti žingsnį pirmiems. Nes šiuolaikiniais aršios konkurencijos laikais, jeigu nežengsite koja į koją su tos pačios srities konkurentais, greitai pajusite ką praradote. O tada jau bus sunku susigrąžinti klientus.

(Perskaityta per mėnesį: 49, iš jų šiandien: 1.)