Mada

Drabužiai internetu domina daugelį žmonių

rūbai internetuKai kurie apie tokį pirkimą žino nemažai, tačiau pasitaiko atvejų, kai norima gauti patarimų iš šalies. Jie praverčia ir esant visiškai žaliems, ir jau turint patirties. Keletą tokių dalykų ir apžvelgsime.

Pirmiausia galima pamąstyti apie atsiskaitymo būdus. Ne paslaptis, jog kai kurie nelabai mėgsta internetinės bankininkystės. Nors tai ir nepagrįstas įsitikinimas, tačiau egzistuoja tokia tendencija ir tiek. Bet ką daryti, jei drabužiai internetu tokie gražūs ir pigūs? Yra pora variantų. Pirmasis – pirkimas vadovaujantis instrukcijomis, taip peržengiant per savo stereotipines mintis. Antrasis – mokėjimas grynaisiais gavus prekę. Trumpai apie kiekvieną būdą.

Net jei ir nemėgstate internetinės bankininkystės, už drabužius tokiu būdu galite sumokėti labai paprastai. Elektroninėse parduotuvėse būna kažkas panašaus į pasirinkimą „apmokėti“, o šį mygtuką paspaudus atsiranda bankų pavadinimai. Tuomet reikia išsirinkti savąjį ir prisijungti prie el. bankininkystės sistemos. Tam, žinoma, reikės prisijungimo kodo, slaptažodžio bei PIN kodo. Prisijungus matysite sumą, kuri bus mokama už rūbus, ir turėsite suvesti vieną iš daugybės TAN kodų. Viską atlikus galima atsijungti arba grįžti atgal pas pardavėją. Šitaip drabuziai internetu per porą minučių būna nupirkti ir lieka palaukti, kol ateis siuntinys.

Antrasis būdas, apie kurį buvo užsiminta, yra mokėjimas grynais pinigais. Galbūt yra parduotuvių, nesiūlančių atsiskaityti po prekės gavimo, tačiau tai pirkėjams visai priimtina. Žinoma, jei norite mokėti grynaisiais, prekių atsiuntimo būdas bus tik vienas – paštas. Kai kuriems mokėti gavus prekę patraukliau, mat tada norimas daiktas jau rankose.

Nutolus nuo pinigų temos reikėtų užsiminti apie kitokias skaičių bei raidžių išraiškas – apie dydžius. Nesvarbu, ar esate „žali pirkėjai“, ar drabužiai internetu jau tapę įprasti, prieš pirkdami įsitikinkite, ar rūbas nekabos kaip maišas ar kaip tik pavyks į jį įlįsti. Dažniausiai prie prekės būna nurodyta M, L, XL ar pan. Kartais tas pats drabužis siūlomas kelių skirtingų dydžių, todėl svarbu pasirinkti tinkamą. Na, o jei kyla klausimų dėl užsienio šalyse įprastų žymėjimų, internete nesunku surasti jų palyginimų lenteles.

(Perskaityta per mėnesį: 38, iš jų šiandien: 1.)