Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Dūmų mašina – klubo atributas, patikrintas laiko.

Jūs – klubo savininkas, pradedantysis šoumenas arba tiesiog nusprendėte surengti neužmirštamą vakarėlį savo namuose? Tada Jums tiesiog būtina pasidomėti dumų mašinų technologijomis, kadangi dūmų mašina – tai atributas, bek urio neapsieina nei vienas vakarėlis, koncertas ar diskoteka. Šviesos efektai (lazeriai, stroboskopai, disko rutuliai), sumontuoti jūsų patalpose, puikiai sinchronizuosis su jūsų dūmų mašina, kadangi šis, iš pirmo žvilgsnio, kuklus atributas, puikiai papuoš ir papildys Jūsų šventę. Tam, kad sukurtumėte dūmų šou, jums reikės dūmų mašinos skysčio. Jų galite rasti 3 rūšių: spiritiniu, vandeniniu ar etilenglikoliniu pagrindu.

Dūmų mašinų rūšys

  • Rūko generatorius – jeigu norite sukurti nepamirštamą atmosferą, savo šou programai suteikti magijos prieskonio ir nuslėpti patalpos trūkumus, tada ši mašina – puikus sprendimas!
  • Lengvojo tipo dūmų generatorius– bene dažniausiai naudojamas dūmų mašinų tipas. Ši dumu masina yra tokia populiari todėl, nes pasižymi universalumu ir nedidele kaina. Pagrindinis šios mašinos privalumas – tirštų dūmų efektas.
  • Sunkaus tipo dūmų generatorius – šis modelis itin populiarus didelio mąsto renginiuose. Šie dūmai itin tiršti, todėl nekyla aukštyn, o „ridenasi“ palei grindis, sukurdamas „rūko virš vandens“ efektą. Jau ilgą šį instaliacinė sistema naudojama žymiausių atlikėjų pasirodymuose. Tam, kad pagyvintumėte efektą, galite naudoti papildomą šaldymo elementą, kuriuo aprūpinama beveik kiekviena dumu masina.

Mūsų, moderniųjų technologijų laikais, sudėtinga nustebinti visko mačiusius žmones. Publika tampa vis labiau įnoringa, todėl renginių organizatoriai privalo iš peties paplušėti tam, kas surentų kvapą gniaužiantį šou. Būtent todėl aukščiau išvardinta technika itin plačiai naudojama tam, kad sukurtų klientam neužmirštamus įspūdžius. Naudodami dūmų mašinas, nepamirškite ir apie kokybišką scenos apšvietimą bei kokybišką garsą, nes kad ir kokią kokybišką dūmų mašiną išsirinksite, likę prasti komponentai gali sugadinti Jūsų kokybišką šventę. Todėl siūlome scenos aparatūros derinius rinktis labai atsakingai, kadangi tik taip savo klientui galėsite garantuoti aukščiausią paslaugų kokybę ir garantuoti nuostabiausius įspūdžius.

(Perskaityta per mėnesį: 54, iš jų šiandien: 1.)