serviso įranga
Technologijos

Serviso įranga, kuri taupo mechaniko laiką

Kiekvienoje srityje yra tokių darbų, kuriuos optimizavus yra pasiekiamas mažiausiai reikalingų išteklių kiekis. Jeigu kalbant tiksliau, tai optimizavus tam tikrus darbus, galima sutaupyti gerokai laiko tam pačiam darbų atlikimui. Įvairūs gamintojai stengiasi gaminti tokią įrangą, kuri būtų funkcionali ir savo darbą daryti greitai ir tiksliai. Taip pat yra ir su serviso įranga, kur jos funkcionalumas duoda tokį rezultatą, kad serviso mechanikas tam tikram darbui atlikti sunaudoja mažiau energijos ir sutaupo daugiau laiko.

Servisai, kurie dar daugelį darbų atlieka rankiniu būdu, per tas pačias darbo valandas aptarnauja kur kas mažesnį klientų kiekį. Aptarnautas mažesnis klientų kiekis lemia tik vieną – mažesnes pajamas ir mažesnį galutinį pelną. O jau lėčiau augant pelnui, įmonė negali skirti didelių sumų investicijoms ir kitiems projektams, kurie pagerintų darbų efektyvumą ir įmonės plėtrą. Tad norint paspartinti darbų procesus ir juos optimizuoti, reikia pradžioje investuoti į funkcionalesnę įrangą. Serviso įranga gali būti įvairi, tad svarbu įvertinti, kurios įrangos kainos ir funkcionalumo santykis geriausias ir koks jūsų yra planuojama biudžetas.

serviso įrangaKadangi transporto priemonių kiekis tik didėja Lietuvoje, tad servisams reikia aptarnauti ir didesnį automobilių, motociklų, sunkvežimių ir kitokio transporto kiekį. Tai yra galimybė servisams, kuria jie gali pasinaudoti, išlošti ir aplenkti konkurentus. Tačiau norint tą padaryti yra reikalinga investicija į tobulesnę ir funkcionalesnę serviso įrangą, kuri neša didelę naudą servisams.

Tokia serviso įranga, kuri tampa vis funkcionalesnė, yra nemažai. Greitam gedimu radimui ir diagnozavimui yra skirta diagnostikos įranga, kuri gali per trumpą laiką atrasti atitinkamus gedimus. Stabdžių, pakabos ir amortizatorių patikros stendai yra skirti tam, kad serviso mechanikas per trumpą laiką patikrintų transporto priemonės važiuoklę. Oro kompresoriai ir susiję priedai naudingi tada, kaip pavyzdžiui, kai reikia atsukinėti daug varžtų su pneumatiniu veržliasūkiu ir atlikti kitus darbus.

Tokios serviso įrangos yra nemažai, tačiau viskas priklauso nuo to, koks yra serviso biudžetas bei kokios yra poreikis įrangos. Tad reikia gerai įvertinti kuri serviso įranga yra naudinga ir taip pat įvertinti jos funkcionalumą perkant bei kaip ji gali prisidėti prie serviso plėtros.

(Perskaityta per mėnesį: 95, iš jų šiandien: 1.)