Laisvalaikis,  Mada

Gero vakarėlio organizavimo vinis – tema ir drabužiai

karnavaliniai kostiumaiŠvenčių organizavimas yra išties varginantis, tačiau malonus užsiėmimas. O maloniausia matant rezultatą, kuris pranoksta lūkesčius. Kaip to pasiekti? Kaip suorganizuoti gerą vakarėlį, nesvarbu koks jis būtų – Helovino, Naujų metų vakarėlis, gimtadienio šventė ar darbinis pobūvis. Pradėti reiktų nuo šventės temos bei aprangos jai.

Renkamės šventės temą

Pasirinkta šventės tema leidžia iš anksto nusiteikti linksmybėms ir žinoti ko tikėtis, tuo tarpu karnavaliniai kostiumai leidžia svečiams įsijausti į šventės nuotaiką. Renkantis temą pradėkite nuo šventės vietos pasirinkimo – taip lengviau atmesti netinkamus temos variantus. Pavyzdžiui, švenčiant klube istoriniai periodai gali netikti, nes merginos pūstomis suknelėmis ne itin derės prie klubinės aplinkos. Tuo tarpu šventės sodyboje už miesto tinkama praktiškai viskam. Kaip jau minėta, tema gali būti susijusi su istoriniu periodu, kosmosu ir antgamtiniais reiškiniais, tam tikra šalimi ar kultūra (pvz., indėnai, čiukčiai, prancūzai), filmų herojais, žymiomis asmenybėmis. Fantazijai vietos išties yra.

karnavalinis-makiazas2Kodėl reikalingas karnavalinis kostiumas?

Tam kad šventės tema nebūtų vien tik užrašas kvietime, paraginkite svečius apsirengti atitinkamai. Karnavaliniai kostiumai suteikia šventei žavesio ir išpildo temą. Pripažinkite, piratų vakarėlyje smokingu vilkintis vyrukas atrodytų keistai, o zombių vakarėlyje besiblaškanti princesė rožinė suknele atrodytų kaip maistas, o ne šventės dalyvė. Todėl karnavaliniai drabužiai ir būtini, kad būtų lengviau įsilieti į šventę.

Kur įsigyti karnavalinius drabužius?

Šventiniai drabužiai šiuo metu nėra kažkas neįprasto ir sudėtingo gauti. Juos galima pasisiūti patiems, jei tik turite siuvėjo gyslelę ir truputį fantazijos. Galite pateikti fantazijas savo siuvėjui ir jis jums pasiūs kostiumą. Galima nusipirkti specialių rūbų parduotuvėje, tačiau šis variantas labiau tinkamas jei žinote, kad kostiumo jums dar prireiks ateityje. Optimaliausias variantas – karnavalinių kostiumų nuoma – išsinuomojai vakarui, po šventės gražinai ir jokio rūpesčio. Paprasta, pigu ir būtent tai ko reikia šventei.

(Perskaityta per mėnesį: 314, iš jų šiandien: 1.)