Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Interaktyvūs žaislai vaikams

Interaktyvūs žaidimai vaikams

Jo didelės didelės akys, ir charakteris nuostabus, kai kalbamės, šitiek daug paslapčių man pasako, vadinu jį geriausiu draugu! Tokį, ryškų, švelnų, visus priverčiantį nusišypsoti interaktyvų žaislą padovanokite mažiausiems. Jis tikrai neleis nuobodžiauti, prajuokins ir padovanos daug puikių emocijų.

Su tokiu spalvotu draugu vaikas galės šnekėti, juo rūpintis, toks žaislas ir nustebins, ir pradžiugins. Interaktyvūs žaislai vaikams šiandien yra viena puikiausių laisvalaikio dovanų, suteikianti nepamirštamas pramogas visai šeimai ir geras emocijas. Jis puikiai tiks ir labai aktyviems vaikams, ir tiems, kurie mėgsta žaisti ramiai. Kadangi šis interaktyvus žaislas turi skirtingas funkcijas, prie jo pripras tie vaikai, kurie norės žaisti kuo daugiau ir energingiau. Tačiau jis tikrai sužavės ir mažuosius, kuriems labiau patinka stebėti, arba tiesiog juoktis iš naujojo smagaus draugo. Toks žaislas yra visiškai saugus, jis neturi smulkių detalių, galinčių sužeisti, jame nėra kenksmingų medžiagų, todėl juo gali džiaugtis įvairaus amžiaus vaikai. Šio žaisliuko esama skirtingų spalvų, todėl bus galima išrinkti tą, kuris atrodys labiausiai mielas, tą, kuris pats gražiausiais jūsų mažiausiems. Tačiau ne tik spalvų žaismė šį interatktyvų žaislą daro išskirtinį. Jis turi daugybę funkcijų, leidžiančių vaikui lavinti tiek savo atmintį, tiek bendravimo įgūdžius. Vaikas mokosi pažinti žaisliuko charakterį, prisimena, kokius veiksmus žaisliukas furby boom darys vienu ar kitu momentu. Taip pat mokosi rūpintis savo naujuoju draugu, jo nepamiršti ir tinkamai su juo elgtis. Tėvai tokį žaisliuką savo mažiausiems galėtų dovanoti ir kaip puikią tikro naminio augintinio alternatyvą, jei nėra galimybių ar sąlygų naminio gyvūnėlio laikyti namuose. Toks žaislas kuo puikiausiai atstos augintinį: juo rūpintis, prižiūrėti ir su juo pabendrauti tikrai reikės, ir dėmesio jis tikrai pareikalaus. Pats žaislas yra patvarus, kokybiškas, juo paprasta naudotis, todėl net ir patys mažiausi nesunkiai perpras žaislo valdymo ypatumus, beliks tik mėgautis šio draugija.

Kiekvienam vaikui yra svarbu žaisti ir sukurti savąjį ypatingą fantazijų pasaulį, į kurį jis pasikviečia tuos, kurie labiausiai tuo metu jį žavi ir stebina, palieka didžiausią įspūdį. Ir žaidimas nėra tik netikslinga pramoga. Žaisdami vaikai išmoksta ir atranda naujų patirčių, čia mokomasi stebėti, pažinti, lavinama atmintis, formuojasi tokie svarbūs emociniai ir socialiniai įgūdžiai. Todėl į šį nuostabų žaidimų pasaulį tegul jūsų vaikas dabar eina kartu su nuostabiuoju interaktyviu žaislu, kuris tikrai prajuokins, ir kurio mielumas išsklaidys net blogiausias, pačias niūriausias nuotaikas. Ir jeigu jūsų mažasis dar neturi mėgstamiausio žaislo, jeigu nesurado tokio, kurį norėtų su savimi pasiimti į lovą prieš miegą ir apkabinti, kuris nuolat džiugintų, tai būtent tokį interaktyvų žaisliuką dabar savo mažiausiems galite padovanoti. Jis tikrai draugiškas ir jau pasiruošęs susipažinti!

Vaikiškame svajonių pasaulyje dabar gyvena šypsenos ir juokas, čia miela ir gera būti. Tokiame pasaulyje aplanko spalvoti sapnai, čia turima draugų, kurie keistoki, bet nuostabiai mielai atrodo ir  priverčia nusišypsoti. Tokį svajonių pasaulį užmiršome mes, bet mūsų mažiausiems  tai tikriausia ir pati nuostabiausia tikrovė. Tegu ji būna spalvota, jauki, ir tegu joje niekada nenutyla juokas.

(Perskaityta per mėnesį: 76, iš jų šiandien: 1.)