Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip rasti pigių skrydžių bilietą

Auksinė kiekvieno pirkėjo taisyklė (perkant bet kurią prekę, ne tik skrydžių bilietus) yra ta, kad kai tik randate norimą pirkinį už tinkamą sumą – imkite nemąstę.

Dešros ar patikusios sofos taip greitai nenugvelbs kitas pirkėjas, tačiau su skrydžio bilietais greitis turi ypatingai didelę reikšmę. Oro linijos, deja, siūlo tik labai ribotą kiekį pigių bilietų, o potencialių pirkėjų, nuolat ieškančių gerų pasiūlymų yra begalė. Be to, egzistuoja atitinkami bilietų kainų apribojimai, todėl net specialių pasiūlymų metu kaina nėra sumažinama žemiau leistinos ribos. Pavyzdžiui, pradedantieji keliautojai dažnai užduoda klausimą – ar „n“ suma yra daug ar mažai už skrydį į Paryžių/Berlyną/Barseloną? Tai labai protingas klausimas, nes perkant bilietą reikia atsižvelgti į daug skirtingų faktorių, vietines ir tarptautines šventes, bilietų paklausą į atitinkamą miestą ir t.t. Tačiau, susirasti pigų bilietą tikrai galima. Štai penki patarimai, kaip tai padaryti:

  1. SkrydžiaiKuo anksčiau perkate bilietus, tuo geriau. Bilietus žiemos atostogoms įsigykite vasarą ir atvirkščiai. Žinoma, kartais galima rasti pigų bilietą paskutinėmis savaitėmis, tačiau tai yra loterija. Rizikuoti verta tik tuomet, jei keliaujate vienas ir iš esmės jums nėra labai svarbu kur keliauti.
  2. Skrydžiai savaitgaliais kainuoja brangiau nei įprastomis darbo dienomis. Būtent todėl skrydžių paieškos formoje pažymėkite +/- 3 dienas. Poros dienų lankstumas padės sutaupyti kelias dešimtis eurų.
  3. Pigūs skrydžiai su persėdimais dažniausiai pigesni už tiesioginius. Renkantis tokį skrydį reikia tinkamai pasirinkti persėdimų laiką, kad netektų papildomai išlaidauti nakvynei viešbutyje. Aukščiausias pasiekimas yra įsigyti tiesioginio skrydžio bilietą už skrydžio su persėdimu kainą. Kartais kaina stipriai nesiskiria ir paprasčiau nusipirkti tiesioginį bilietą. Tinkamai pasirinkti pigiausią ir patogiausią bilietą pavyks tik su praktika.
  4. Užsiprenumeruokite tų oro linijų naujienlaiškius, kurios skraidina jus dominančiomis kryptimis. Tai suteiks jums galimybę operatyviai sekti akcijas ir specialius pasiūlymus. Liūdna žinia ta, kad geri pasiūlymai retai būna piko metu (per šventes, savaitgaliais ir pan.)
  5. Populiarūs kelionių lėktuvu puslapiai ne visada parodo visų oro linijų pasiūlymus. Todėl jei žinote oro linijas, kurios skraidina jums reikiama kryptimi, patikrinkite ir jų oficialų puslapį – kartais galima rasti pigesnių bilietų, nei perkant per paieškos puslapį.
(Perskaityta per mėnesį: 53, iš jų šiandien: 1.)