Finansai,  Paslaugos,  Pirkiniai

Jokiu būdu neturėtumėte vengti paskolos grąžinimo

paskolosĮvairias paskolas vartotojai renkasi ne pagal tai kokios mažiausios palūkanos, o pagal tai kur tas paskolas gauti lengviausia. Geriausi kreditai yra teikiami pačiose didžiausiose bendrovėse, tačiau ne visi gali pasinaudoti tokių bendrovių siūlomomis paskolomis. Taip yra dėl paprastos priežasties – kliento mokumo vertinimo nuostatos yra įpareigojančios paskolų teikėjus atsakingai įvertinti asmens mokumą, o kadangi daug asmenų tokių patikrinimų nepraeina, tai ir paskola jiems nėra suteikiama jokioje įmonėje. Norintiems internetu gauti kreditą, pirmiausia reikia peržiūrėti savo pajamų bei išlaidų santykį, nes nuo jo priklauso ar jūs galėsite gauti paskolą ar ne.

Paskolų teikėjai patys turi apskaičiuoti kliento galimybes. Jie peržiūri įvairius duomenis, kuriuos pateikia specialios duomenų bazės. Ne paslaptis, kad viena pagrindinių duomenų bazių, kuria naudojasi kredito bendrovės, tai – SODROS pateikiama informacija pagal užklausas. Kredito bendrovės gali gauti duomenis apie jūsų pajamas, o tai jos gali daryti turinti jūsų sutikimą. Kai jūs pasirašote kredito sutartį ar kai pateikiate paraišką, jūs tuo pačiu sutinkate, kad kredito bendrovė tikrintų jūsų duomenis. Kartais patvirtinimui prireikia elektroninio parašo arba tiesiog yra naudojama sistema, kuomet klientas perveda vieną centą su nurodytu kodu.

Visos paskolos, kurias išduoda greitųjų kreditų bendrovės, turi būti laiku grąžinamos, nes bendrovės kaip ir bankai – negrąžinimo atveju jūsų ramybėje nepaliks. Bendrovės taip pat kreipiasi į skolų išieškojimo įmones arba teismus, jog skolos būtų išieškomos priverstine tvarka. Blogiausia tai, kad negrąžinimo atveju, asmuo sumoka daugiau, nes jam kaupiami delspinigiai bei kiti mokesčiai, o jeigu kreipiamasi į teismus ar išieškojimo bendrovės, tai išlaidos išauga keletą kartų, nes būtent skolininkas turi padengti visas kreditoriaus susidariusias išlaidas.

Vengdami paskolos grąžinimo, jūs tik dar labiau sau kenkiate, todėl kiekvienam klientui yra rekomenduojama nesislapstyti ir jokiu būdu nevengti bendravimo su paskolų teikėju. Jūs galite susitarti dėl kitokių kredito grąžinimo galimybių. Vengiantiems grąžinti skolas ateitis tikrai bus nemaloni, nes jiems bus sudėtinga gauti įvairias paslaugas ar prekes išsimokėtinai, tuo labiau – apie paskolas būstui tikrai reikėtų pamiršti.

(Perskaityta per mėnesį: 51, iš jų šiandien: 1.)