Ne į temą,  Paslaugos

Kaip planuoti vestuves užsienyje?

vestuves uzsienyjeDauguma žmonių vestuves užsienyje planuoja keletą mėnesių ar net metus, todėl ir visiems kitiems siūloma skirti kiek daugiau laiko, nes kelių dienų tokios šventės suorganizavimui tikrai nepakaks. Norintiems suplanuoti tokią šventę kitoje šalyje pirmiausia siūlytume pasikonsultuoti su profesionalais, nes šie specialistai gali jums patarti įvairiais klausimais, kurie padės sumažinti visas būsimas išlaidas. Kitoje šalyje surengti vestuves nėra paprasta vien dėl paslaugų teikėjų samdymo. Vestuvėse dirba daug samdomų specialistų, tačiau turite žinoti, kad ir Lietuvoje paslaugas teikiantys profesionalai gali jums padėti.

Lietuvoje paslaugas teikiantys planavimo specialistai, fotografai bei kiti paslaugų teikėjai neretai ryžtasi imtis darbų ir tais atvejais, jeigu vestuvės organizuojamos kitose šalyse. Vienintelis niuansas bus tas, jog kitoje šalyje atsidurti nebus paprasta – paslaugų teikėjams turėsite nupirkti kelionių bilietus pirmyn ir atgal arba apmokėti jų patiriamas išlaidas. Tai yra bene svarbiausia taisyklė. Kodėl turėtumėte samdyti specialistus iš mūsų šalies? – todėl, kad neretai jų paslaugų įkainiai būna gerokai mažesni nei tos šalies samdomų specialistų. Kitose šalyse paslaugos būna brangesnės, todėl ir biudžeto reikia nemažo. Būtent Lietuvoje paslaugas teikiantys profesionalai padėtų jums tas išlaidas sumažinti.

Kas liečia organizavimo ypatumus, tai pastebima, kad nemažai žmonių daro klaidą viską planuodami vos per kelias dienas. Tokio laikotarpio jums tikrai nepakaks, nes jums teks nemažai laiko skirti specialistų paieškai. Vien vestuvių fotografo paieška gali trukti keletą dienų, o ką jau kalbėti apie šventinės vietos paiešką ir kitus niuansus. Vestuves užsienyje turėtumėte organizuoti dar prieš kelis mėnesius. Taip pat jums laiko reikės ir ieškant šventinės vietos, nes kitose šalyse vestuvių sezonas gali būti skirtingu laikotarpiui. Pavyzdžiui, Lietuvoje vestuvių bumas prasideda pavasario metu ir baigiasi rudens laikotarpiu kai dar būna šiltų dienų, o kitose šalyse, kur klimatas ištisus metus yra malonus, vestuvės gali vykti nuolat, todėl rezervuoti vietą gali būti itin sudėtinga dėl jos užimtumo. Geriausia būtų kreiptis į vestuvių organizatorius, jog šie bent jau pakonsultuotų kaip viską daryti nesugaištant daug laiko ir neišleidžiant daug pinigų.

(Perskaityta per mėnesį: 77, iš jų šiandien: 1.)