Paslaugos

Ką reikia žinoti apie perkraustymo paslaugas

perkraustymaiAtėjus laikui, kai pagaliau galite persikelti į naują būstą, užklumpa remonto ir daiktų pervežimo rūpesčiai. Atlikti remontą samdote santechnikus, elektrikus, dažytojus ar kitus apdailininkus. Tuo tarpu, kad pervežti baldus ir kitus senuose namuose sukauptus daiktus, turite ieškoti didelio transporto, draugų ar pažįstamų, kurie galėtų padėti, todėl perkraustymas būna ilgas ir erzinantis. Kaip samdote specialistus namų remontui atlikti, taip pat galite ir pasamdyti profesionalius baldų ir daiktų pervežėjus, kurie visus perkraustymo darbus atliks už Jus. Kitaip tariant, nuo bereikalingo persikraustymo sukeliamo galvos skausmo, Jus gali išgelbėti kraustymo paslaugos.

Pervežimo paslaugomis naudojasi įvairaus amžiaus ir socialinių sluoksnių fiziniai asmenys, įmonės, valstybinės institucijos. Fiziniai asmenys perkraustymo paslaugomis dažniausiai naudojasi, kai tenka persikraustyti iš seno būsto į naują, arba kai reikia pergabenti kokį nors didelių gabaritų ir sunkų krovinį. Įmonėms ir valstybinėms institucijos šios paslaugos dažniausiai teikiamos, kai juridinis asmuo keliasi į naujas biuro patalpas, reikia pergabenti stakles ar kitus darbo įrenginius.

Pervežimais užsiimanti įmonė gali gabenti didelės vertės, trapius, sunkius krovinius, baldus ar bet kokius kitus namų apyvokos daiktus. Įmonė prisiima visą atsakomybę, kad pervežami daiktai klientui būtų pristatyti tokios pačios būklės, kokie buvo pakrauti į įmonės transportą.

Perkraustymo paslaugos Vilniuje teikiamos nuolatos ir visuose miesto rajonuose, tuo tarpu kituose Lietuvos miestuose ir kaimeliuose, šias paslaugas ryžtasi teikti tik didžiausios ir geriausią transportą turinčios įmonės. Perkraustymo paslaugų teikimas Lietuvos provincijoje yra sudėtingas ir ne toks pelningas kaip Vilniuje, nes dažnai tenka susidurti su prastai pravažiuojamais keliais, o dėl didelių atstumų važiuojant įvairiais aplinkkeliais padidėja kuro išlaidos.

Perkraustymo paslaugų kaina ir jų teikimo trukmė tiesiogiai proporcingos, nes priklauso nuo tų pačių faktorių, Pavyzdžiui, jei daiktus ar baldus tenka nešioti į penkioliktą daugiabučio aukštą, paslaugų teikimas užtrunka žymiai ilgiau, nei daiktai būtų užnešami į pirmą pastato aukštą. Kuo paslaugų teikimas užtrunka ilgiau, tuo jų galutinė kaina būna didesnė, nes darbuotojams mokamas valandinis arba nuo darbų sudėtingumo priklausantis atlyginimas.

Taigi, perkraustymo paslaugos gali tapti puikia išeitimi, kraustantis į naują būstą, plečiant verslą, ar norint atsigabenti didelį ir sunkų daiktą.

(Perskaityta per mėnesį: 58, iš jų šiandien: 1.)