Laisvalaikis

Baidarių nuoma – geriausias būdas pažinti savo miestą

Vilnius, tai ne tik Lietuvos sostinė ir didžiausias šios šalies miestas, bet ir nuostabi vieta, kurią privalo aplankyti kiekvienas, atvykęs į Lietuvą ar bet kuris kitas Lietuvos gyventojas, juk net vilniečiai niekada nenustoja žavėtis savo miestu ir vos atėjus geresniems orams skuba pasivaikščioti po gražiausias senamiesčio gatveles ar surengti iškylą viename iš Vilniaus parkų. Nors ir vilniečiams, ir Vilniaus svečiams šį miestą yra įprasta pažinti vaikščiojant jo gatvėmis ar užsisakant ekskursijas specialiais autobusais, tačiau mažai kas pagalvoja, kad Lietuvos sostinę galima pažinti ir kitu, ne tokiu tradiciniu būdu. Kadangi per Vilnių ir jo senamiestį teka viena didžiausių Lietuvos upių, kodėl gi nepasinaudojus tokiomis paslaugomis kaip baidarių nuoma ir nepažinus Vilniaus šiek tiek kitokiu rakursu.

Baidarių NuomaVienas pagrindinių Vilniuje esančių baidarių nuomos punktų yra ties Žirmūnų mikrorajonu, visai netoli centro, todėl pabadyti pažinti Vilnių pasinaudojus tokiomis paslaugomis kaip baidarių nuoma būtų tikrai puiki idėja. Kelionės metu praplauktumėte pro tokias žymias šio miesto vietas kaip Gedimino pilis, Petro ir Povilo bažnyčia, Lietuvos nacionalinis muziejus, stikliniai Vilniaus daugiaukščiai ir daugybę kitų įsimintinų vietų. Taip pat Vilnių pažinti galėtumėte ir plaukdami mažąja Vilnelės upele. Tuomet kelionė prasidėtų gražiajame Belmonto parke, kuriame esančiame restorane galėtumėte pasistiprinti prieš kelionę, o kelionės metu pamatytumėte tokius nuostabius objektus kaip Pučkorių atodanga, praplauktumėte pro garsųjį Užupio rajoną, Bernardinų sodą, o tuomet įplauktumėte į Nerį ir galėtumėte toliau tęsti savo kelionę šia upe po gražiausias Vilniaus vietas. Be to, jei vieno miesto jums atrodys mažoka, baidarių nuoma jums pasiūlys galimybę Nerimi nuplaukti ir iki Kauno, antro pagal dydį Lietuvos miesto ir Lietuvos laikinosios sostinės, kuri taip pat turi puikų senamiestį, o kelionės iš Vilniaus į Kauną metu galėsite pasigrožėti nuostabia Lietuvos gamta.

Taigi, jei norite pažinti Vilnių tokiu būdu, kurio dar neišbandėte ar nustebinti į Lietuvą atvykusius savo draugus ir pažįstamus, baidarių nuoma būtent tai, ko jums reikia, todėl nepraleiskite progos surengti išties įsimintiną kelionę.

 

(Perskaityta per mėnesį: 67, iš jų šiandien: 1.)