Namai,  Pirkiniai

Ką reikia žinoti, prieš įrengiant svetainę savo namuose?

Svetainė – tai kiekvieno namo vizitinė kortelė. Svetainėje kiekvienas namo gyventojas ar svečias praleidžia daugiausiai laiko, todėl ji turi būti maloni, puošni ir nepakartojama. Didžiąją dalį svetainės sudaro minkšti baldai, o likusią dalį užima tinkamai parinkti korpusiniai baldai.

Fotodrobė internetu

Norint išrinkti gerus svetaines baldus reikia gerai pagalvoti, kiek nauji baldai turės užimti vietos ir ar stipriai neapsunkins judėjimo apkraunant kambarį. Gerai žinokite patalpos išmatavimus, kad galėtumėte nuspręsti, kokio dydžio baldus turėtumėte įsigyti ir tada baldų parduotuvėje arba internetinėje svetainėje galėsite rasti patinkančių baldų dizainą ir dydį. Korpusiniai baldai kaip sekcijos, indaujos, komodos turi užimti ne daugiau nei du trečdalius sienos ilgio.

Jei norite, kad jūsų svetainė atrodytų skoningai, išsirinkite norimą baldų stilių. Svetainės interjeras bus baisus, jei sumalsite kelis stilius į vieną. Tai padaryti tinkamai bus sunku net pačiam geriausiai dizaineriui. Jei niekada nedarėte nieko panašaus ir negalite nuspręsti pasitarkite su specialistu, pagalvokite, kokio interjero norite ir išrinkite vieną, jums malonų ir dinamišką svetainės stilių. Svetainėje turi būti stipriausios tik 2-3 spalvos. Dėl daugiau kontrastuojančių, nereikalingų spalvų kambarys bus neskoningas.

Jei norite, galite kambarį pagyvinti pagalvėlėmis, nuotraukomis įdomiais paveikslais. Svarbiausia yra pasirūpinti, kad sienų dekoracijos nekurtų kontrasto su dominuojančios kambario spalvomis. Taip pat labai populiari dekoravimo priemonė yra fotodrobės. Jos atkreipia į save teigiamą dėmesį ir pagyvina visą svetainę. Fotodrobių pasirinkimas yra labai platus, todėl galite išrinkti savo svetainei būtent tokią, kuri kels jums teigiamas emocijas

Kai ieškosite baldų svetainei, rinkitės funkcionalius baldus. Gerai pagalvokite ir apskaičiuokite, kiek jums reikia vietos, kokius daiktus laikysite balduose. Dar prieš daugiau nei 20 metų sekcijos, einančios per visą sieną, buvo labai populiarios, nes į jas buvo sumetami visi nereikalingi daiktai. Šiuo metu itin populiarios yra sekcijos, sudarytos iš komodų, pakabinamų spintelių bei TV staliuko. Tai žinoma nereiškia, kad jūsų svetainė turi atrodyti taip pat. Viskas priklausys nuo to, kokio dydžio ir stiliaus baldų norite, bei ką juose laikysite.

Jeigu atliksite visus šiuos žingsnius, išrinkti svetainės baldus bus juokų darbas. Svarbiausia yra apsvarstyti savo poreikius ir žinoti savo finansines galimybes. Gerai parinkti bei pritaikyti baldai atitiks visus jūsų poreikius ir svetainėje jausitės jaukiai ir patogiai.

Prieš perkant naujus baldus žinokite kiek išleisite pinigų. Taip žinosite kokios kokybės ir stiliaus baldų ieškoti. Didžiuliai, talpūs baldai bus brangūs, kadangi jų pagaminimui bus sunaudojama daugiau kokybiškų medžiagų. Jei jūsų biudžetas yra nedidelis ,arba tiesiog nenorite išleisti daug pinigų, galite rasti norimus baldus internete. Šitokie baldai sutaupys jums nemažai pinigų, o gerai išrinkta prekė bus kokybiška ir tarnaus jums ilgai. Tokių baldų pasirinkimas yra nepaprastai platus.

(Perskaityta per mėnesį: 32, iš jų šiandien: 1.)