Viengulės lovos
Namai

Kai ieškote viengulės lovos

Jei dairotės viengulės lovos, turbūt pirmiausia bandote atsižvelgti į viengulės lovos dizainą? Tai pakankamai dažnas vartotojų požiūris – norima rasti moderniausią ir gražiausią lovos modelį. Tačiau specialistai teigia, kad tai neturėtų tapti pagrindiniu kriterijumi, kuriuo reikėtų vadovautis. Todėl įvardinsime keletą lovos pasirinkimui aktualių detalių.

  • Pirmasis veiksnys, kurio nerekomenduojama pamiršti, yra viengulės lovos išmatavimai. Atminkite, kad bendri lovos išmatavimai būna didesni nei miegamoji vieta, todėl jei miegamoji vieta yra 200 cm ilgio, labai tikėtina, kad bendras lovos ilgis bus mažiausiai 210 cm. Pastarasis veiksnys yra svarbus dėl jūsų kambario interjero ir laisvos erdvės. Trumpiau tariant, jei lova bus neproporcingai didelė ir neatitiks kitų baldų dydžio, miegamojo kambario interjeras gali būti pakankamai prastas. Tuo tarpu lovos dydis taip pat turės įtakos ir minėtai laisvai erdvei, kuri yra ne ką mažiau svarbi, jei norime kambaryje judėti laisvai ir sklandžiai. Kaip bebūtų, dažniausiai bendras lovos ilgis būna 210-220 cm, o miegamoji vieta 90×200 arba 100×200 cm.
  • Pagalvokite, kokio viengulės lovos modelio norėtumėte – su ar be patalynės dėžės. Nei vienas, nei kitas pasirinkimas nėra prastas, tačiau kiekvieno vartotojo keliami reikalavimai yra skirtingi, todėl ir galutinis sprendimas turėtų priklausyti nuo jūsų lūkesčių.
  • Būtinai atsižvelkite ir į viengulės lovos patogumą bei komfortą. Tai reiškia, kad lovos čiužinys turėtų būti pačios aukščiausios kokybės – tai užtikrins ramų ir produktyvų miegą. Be abejo, jums gali būti pakankamai sudėtinga suprasti, kokio tipo čiužiniai galėtų būti tinkamiausi, todėl tokiais atvejais patariama susisiekti su lovų ir čiužinių pardavėjais, kurie atsakys į jums kylančius klausimus ir padės pasirinkti geriausią variantą.
  • Įvertinkite ir viengulės lovos dizainą. Suprantama, kad jis turėtų būti suderinamas su jūsų miegamojo kambario bendru interjeru. Kadangi šiuolaikinis lovų asortimentas yra didžiulis, rasti geriausią variantą neturėtų būti sudėtinga.
  • Galiausiai pasidomėkite ir medžiagomis, iš kurių pagaminta jums labiausiai patinkanti viengulė lova. Kuo gamybos procese naudotos medžiagos bus kokybiškesnės, tuo jūsų įsigyta lova bus patvaresnė ir ilgaamžiškesnė.
(Perskaityta per mėnesį: 150, iš jų šiandien: 1.)