Krosnelės
Namai

Krosnelės – ir interjerui, ir šilumai

Nors šiandien daugumoje architektūros ir namų dizaino žurnalų dominuoja modernių minimalistinių formų ir stiliaus interjeras, visada išliks gyvuojanti klasika. Interjere klasika vadiname tokias natūralias ir dekoracines detales kaip medienos baldai, spintelės, komodos, ir tokie namų daiktai kaip krosnelės, klasikinių ar reto stilių imituojantys baldai, veidrodžiai ir t.t.

KrosnelėsKrosnelės šiandien gaminamos tiek palaikant tradicines klasikines jų formas, tiek prisitaikant prie minimalistinio dizaino tendencijų – galima rasti į juodą ar pilką kvadratą panašių krosnelių , tobulai įsiliejančių į minimalistinį interjerą arba senovinio įvaizdžio krosnelių su išraitytais raštais ant durelių ar krosnelės kojų. Tad norintiems savo namų interjerą paįvairinti funkcionaliais aksesuarais, krosnelės yra idealus variantas.

Tačiau ne vien interjerui praturtinti galima įsigyti krosnelę svetainei. Juk pirminė jos paskirtis  – šildyti. Todėl tiek didesniuose privačiuose namuose, tiek vasarnamiuose, sodybose ir kitose panašiose patalpose krosnelė maloniai šildys ir sukurs jaukumo.

Vasarnamyje ar sodyboje populiarus pasirinkimas – krosnelė su viryklės žiedu maistu gaminti. Turėdami įsirengę šią krosnelę bet kada apsilankę savo sodyboje galėsite iškart susikurti šiltą atmosferą ir nesirūpinti, kur pasišildyti maistą. Vienu metu galėsite jaukiai leisti laiką ir ilsėtis, kol arbatinukas visuomet išliks šiltas.

Taigi, krosnelės gali tapti tiek namų interjero puošmena, tiek šildymo funkciją atliekantis daiktas. Ją užkurti yra labai lengva, todėl visa šeima mokės prireikus papildomai pašildyti patalpas krosnelės dėka. Mėgstantys klasiką gali rinktis senovinio tipo krosneles su dailiomis kojomis ir durelėmis, o modernaus skonio mėgėjams siūlome subtilių linijų minimalistinio dizaino krosneles. Panašu, kad paprastos ar granulinės krosnelės dar ilgai neišeis iš mados tiek gyvenamuosiuose namuose, tiek sodybose, vasarnamiuose ir kitos funkcijos pastatuose.

(Perskaityta per mėnesį: 121, iš jų šiandien: 1.)