Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Pirtis – ne vien laisvalaikiui

esaunashop

Didelė dalis žmonių pirtį sieja su vasara ir smagiomis laisvalaikio pramogomis, kuomet kartu su savo artimiausiais draugais minimos įvairios progos. Tačiau ar tikrai į pirtį reikėtų žvelgti būtent taip? Ar tai tikrai yra teisingas požiūris? Žinoma, kad atsakymas yra daugiau nei akivaizdus. Visų pirma pirtis yra skirta ne pramogai. Tai yra sveikatingumo priemonė. Tuo tarpu žmonės, kurie pirtį tiesiogiai sieja su įvairiomis šventėmis, dažniausiai daro labai didelę klaidą. Alkoholis, persivalgymas ir nepakankamas vandens vartojimas gali sukelti daugybę neigiamų padarinių, todėl į pirtį reikėtų žvelgti kur kas rimčiau. Taigi, jei pastaruoju metu vis dažniau pagalvojate apie savo sveikatos stiprinimą ir pirmiausia norėtumėte labai efektyviai ir natūraliai išvalyti savo organizmą, pirtis gali būti pati tinkamiausia išeitis.

Kaip žinia, kaitinantis pirtyje kartu su prakaitu iš mūsų organizmo pasišalina toksinai ir kitos kenksmingos medžiagos, todėl jei norite organizmą išvalyti pačiu natūraliausiu būdu, pradėkite reguliariai lankytis pirtyje.

Be abejo, pirtis pastaruoju privalumu tikrai neapsiriboja. Pastebima, kad dažnai pirtyje besikaitinantys žmonės rečiau serga įvairiomis širdies ir kraujagyslių ligomis. Tai reiškia, kad pirtis gerina širdies darbą ir taip pat padeda kraujagyslių sistemai. Kuomet būname pirtyje, kurioje vyrauja aukšta oro temperatūra, prasiplečia mūsų kraujagyslės, todėl jomis lengviau ir greičiau teka kraujas, organizme pernešdamas deguonį bei kitas maistingąsias medžiagas. Jau nekalbant apie tai, kad būnant pirtyje, organizmas ima gaminti daugiau baltųjų kraujo kūnelių, padedančių sustiprinti mūsų imuninę sistemą, tokiu būdu labiau apsisaugant nuo įvairių virusių ir peršalimo ligų.

Žinoma, kalbant apie pirties naudą mūsų sveikatai ir bendrai organizmo būklei, būtina įvardinti ir didelį teigiamą poveikį mūsų odai. Pirtyje oda kur kas geriau išsivalo. Ir visų svarbiausia, kad odos išsivalymas vyksta natūraliu būdu, nenaudojant jokių papildomų priemonių. Kaitinantis aukštoje temperatūroje lengviau atsiveria odos poros, pro kurias pasišalina įvairūs nešvarumai. Be to, pašalinamas ir viršutinis negyvos odos sluoksnis, tokiu būdu pagerinant odos būklę ir ją atjauninant. Ne veltui pirtis yra vadinama jaunystės šaltiniu.

Patarimai: eSaunaShop.com

(Perskaityta per mėnesį: 53, iš jų šiandien: 1.)