Laisvalaikis,  Technologijos

Kaip atrodo šiuolaikinė žvejyba?

echolotas deeper smart fishfinder-Visais laikais vyrai žvejojo. Kadaise, pirmykštis žmogus žvejojo tam, kad išgyventų, turėtų kuo prasimaitinti pats ir išmaitinti savo šeimą. Šiais laikais tai labiau laisvalaikio praleidimo būdas, atitrūkimas į gamtą, pabėgimas nuo žmonių arba sportas. Visgi, kad ir kokia būtų priežastis skatinanti žvejoti, nė vienas žvejys nenori grįžti tuščiomis. Norsi pagauti bent kelias dėmesio vertas žuveles ne vien tik katinui, tačiau ir gardžiai žuvienei. Šiuolaikiniai žvejai žino, kaip tai padaryti.

Norint rasti tinkamą vietą kur kimba žuvis, reikia turėti pakankamai nemažai žinių ir įgūdžių. Patyrę žvejai pagal laiką, vandens temperatūrą, vandens lygį, srovės greitį ir kitus parametrus gali nustatyti kur patogiausia užmesti meškerę. Tačiau ne visi tiek patyrę, todėl į pagalbą pasitelkia echolotus. Echolotai – tai prietaisai, kurie pateikia svarbiausius žvejui reikalingus parametrus ir parodo kur yra žuvies susitelkimo vieta. Tereikia tuo pasinaudoti ir žvejoti su malonumu.

Nors echolotų rinkoje yra ne mažai, tačiau šiuo metu vienu geriausiu laikomas echolotas Deeper Smart Fishfinder. Tai lietuvių sukurtas produktas jau pristatytas tarptautinėje rinkoje ir užkariavęs žvejų širdis šiapus ir anapus Atlanto. Nors Lietuvoje tik pasirodęs prietaisas galbūt ir išgązdino savo kaina, tačiau išbandę teigia, jog jis to vertas.

Deeper Smart Fishfinder yra vadinamas išmaniuoju sonaru, kadangi veikia su turimu išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Vos 6, 5 cm skersmens telpantis į delną daikčiukas visą informaciją siunčia į mobilųjį įrenginį, kuris veikia kaip ekranas ir jame matosi visa informacija: vandens temperatūra, dugno kontūrai, ežero gylis bei svarbiausia – ekrane galima matyti kur plaukioja žuvys.

Echolotas veikia tiek gėluose vandenyse, tiek nuo kranto ar iš valties ežero viduryje, tiek žiemą tiek vasarą, todėl drąsiai galima naudoti visuomet susiruošus į žvejybą. Tuo labiau, jog jis telpa į įprastą žvejo įrankių dėžutę, o išmanusis telefonas bet kokiu atveju keliauja kišenėje.

(Perskaityta per mėnesį: 119, iš jų šiandien: 1.)