Namai,  Technologijos

Šaldytuvai „Liebherr“ – daugiau nei 50 metų patirties rezultatas

šaldytuvaiŠaldytuvai tikrąja to žodžio prasme užkariavę pasaulį. Turbūt nerastumėte nė vienų namų, kur nebūtų šio prietaiso. Jo naudą pastebi ir jauni, ir seni. Tai tikras virtuvės prietaisų karalius, leidžiantis mėgautis šviežiu maistu bei gaiviais gėrimais.

Šaldytuvų šiais laikais gaminama pačių įvairiausių. Vieni maži, kompaktiški, puikiai tinkantys namams, kuriuose nedaug vietos. Kiti dideli, patenkinantys gausios šeimos poreikius. Prireikus taip pat galima atrasti aukso viduriuką, kuris reiškia optimalų dydį trijų–keturių asmenų šeimai. Šaldytuvai taip pat gaminami ne tik stereotipinės baltos spalvos, o tai džiugi žinia mėgstantiems kūrybingumą ir norintiems sukurti originalų interjerą. Bet, žinoma, pirminė šio buitinės technikos prietaiso funkcija yra išlaikyti maistą šviežią.

Reikėtų pasakyti, kad vartotojai vienų gamintojų produktus vertina labiau nei kitų. Elementarus pavyzdys – šaldytuvai „Liebherr“. Yra keletas svarių priežasčių, kodėl tarp šaldytuvų „miško“ parduotuvėje išsirenkamas būtent šis buitinis prietaisas. Vienas rimtų skatinimų įsigyti yra daugiau nei pusę amžiaus siekianti patirtis. Kiekvienas šaldytuvas „Liebherr“ – tai didesnės nei 50 metų patirties rezultatas, nes būtent tiek laiko šis Vokietijos gamintojas specializuojasi ties šaldymo įrenginiais. Beje, pastarieji būna skirti ne tik buitiniams vartotojams, bet ir verslui (pramonei). Nesunkiai suprantama, jog patirtis ir kvalifikacija puikiai dera kartu ir lemia aukštą rezultatą. Kai vis gerinamas prietaisų funkcionalumas, naudojimo komfortiškumas bei ekonomiškumas, vartotojai gauna labiausiai lūkesčius pateisinantį gaminį. Būtent ekonomiškumas daugeliui yra prioritetinis veiksnys – šaldytuvai skirti ne pramogai, jie yra būtini, tad veikia ištisą parą. Todėl taupumas stovi pirmame plane.

Namuose esantis šaldytuvas „Liebherr“ tuo ir džiugina, jog pasižymi taupiu elektros energijos suvartojimu. Kiekvienas šios vokiečių firmos šaldantis įrenginys ženklinamas A+, A++ arba A žymėjimu. Vadinasi, pavyks išvengti didelių sąskaitų už elektros energiją.

Minėtieji šaldytuvai yra pelnę daug prestižiniais laikomų apdovanojimų. Laimėjimai pasiekti įvairiose srityse – nuo dizaino iki technologinių sprendimų. Kaip ir buvo rašyta, „Liebherr“ patenkina visus prioritetinius vartotojų poreikius (ir dar daugiau). Norint įsigyti naują šaldytuvą telieka pasirinkti, kas labiausiai patinka.

(Perskaityta per mėnesį: 121, iš jų šiandien: 1.)