Namai

Kaip išsirinkti tinkamą dulkių siurblį-robotą?

Grindų valymas ir kilimų siurbimas tikrai patenka į nemėgstamiausių buities darbų dešimtuką. Jau vien tai, kad reikia morališkai prisiversti išplauti grindis ar išsiurbti kiliminę dangą, kainuoja nemažai pastangų. Dėl šios priežasties populiarėja šiuolaikiniai modernūs dulkių siurbliai-robotai, kurie ne tik siurbia dulkes, bet jei turi plovimo funkciją, gali puikiai išvalyti grindis. Jūsų namai bus švarūs ir jums neteks sugaišti daug laiko tvarkai.

Renkantis dulkių siurblį-robotą, jums reikėtų nuspręsti, kokiais kriterijais vadovaujantis jūs jį išsirinksite. Rekomenduotina atkreipti dėmesį į šio įrenginio galingumą, kuris yra automatiškai nustatomas pagal tai ar dulkių siurblys-robotas valo grindis ar siurbia kilimą, taip pat puikiai susitvarko su gyvūnų plaukais ir didesniais nešvarumais. Jums reikėtų gerai pagalvoti ko tikitės iš dulkių siurblio-roboto ir įvertinti savo namo ar buto grindų plotą. Apskaičiuokite, ko jūsų gyvenamosiose patalpose yra daugiau, grindų ar kiliminės dangos, pagal tai, bus galima lengviau numatyti būsimojo įrenginio sąnaudas ir įsivardinti kokių funkcijų ir galingumo jums reikia.

Taip pat reiktų išsiaiškinti, kaip jis yra valdomas, įkraunamų elementų pagalba ar Wi-fi ryšiu. Išsiaiškinkite kokia yra baterijos veikimo trukmė, vidutinė siurbimo galia ir kokie filtrai yra naudojami, jet namuose turite naminių augintinių.

Įsigijus dulkių siurblį-robotą reiktų nepamiršti tinkamai jį prižiūrėti ir rūpintis. Svarbu laiku jį išvalyti ir pakeisti filtrus. Taip pat tinkamai jį laikyti ir laiku pakrauti baterijas. Kokybiškas dulkių siurblys-robotas ne tik kokybiškai išvalys jūsų namus, bet ir gerokai palengvins kasdieninius buities darbus tuo, jog galėsite visada džiaugtis išblizgintomis grindimis ir išsiurbtais kilimais. Patikėkite šiuos darbus išmaniai namų buities technikai, o patys galėsite ramiai išgerti arbatos ar kavos puodelį.

(Perskaityta per mėnesį: 14, iš jų šiandien: 1.)