Sveikata

Noriu pasišalinti raukšles Kaune

Veido bei viso kūno estetiką tam tikrame amžiuje pradeda gadinti nemalonus reiškinys – raukšlės. Jas turite beveik visą savo gyvenimą, tačiau raukšlės ryškėti dažniausiai ima maždaug trisdešimtais gyvenimo metais. Nors natūraliai oda sensta, tačiau su tuo įmanoma sukovoti atsiremiant į pažangias bei saugias ir labai veiksmingas procedūras, tokias kaip plastinis raukšlių šalinimas.

Jeigu jūs esate Kaune ir raukšlės jums trukdo jaustis gerai, komfortiškai savo pačių kailyje arba norite profesionalios konsultacijos – drąsiai kreipkitės į GPklinika.lt. Tai yra išskirtinė klinika ne tik Kauno, bet ir Lietuvos mastu, o čia atliekamos kūno korekcijos bei plastinės operacijos daugiau nei ženkliai pagerina žmonių gyvenimus. Taigi, grįžkime prie raukšlių šalinimo. Ši procedūra gali būti įgyvendinama keliais būdais:

  • Naudojant hialurono rūgštį arba kitokį audinių užpildą (raukšlių šalinimas)
  • Persodinant riebalus (raukšlių lyginimas)
  • PRP procedūra (raukšlių šalinimas)
  • Persodinant kamienines ląsteles SVF injekcijų būdu (raukšlių korekcija)
  • Botulino toksino injekcija (raukšlių korekcija)

Nuo raukšlių atsiradimo nėra apsaugota nė viena moteris, nė vienas vyras. Vis dėlto modernios medicinos dėka bene kiekvienas iš mūsų galime kreiptis į specialistus pagalbos ir pagražinti savo kūno linijas ar veido bruožus. Raukšlės atsiranda ne tik nuo streso, bet ir daugybė kitų veiksnių daro įtaką ankstyvam arba stipriam odos susiraukšlėjimui.

Dažniausiai GP klinikoje dėl raukšlių korekcijos ar šalinimo kreipiasi moterys, tačiau vis dažnėja ir vyrų, norinčių korekcijų. Raukšlės po arba aplink akis, ant kaktos, ant skruostų – tai tie atvejai, kada klientai dažniausiai kreipiasi į GP kliniką dėl profesionalios pagalbos. Gydytojai-chirurgai pataria: „Jeigu norite ilgiau neturėti raukšlių arba jų kiekį sumažinti – geriau tą daryti kuo anksčiau, nes vėliau situacija taps sunkiau suvaldoma.“

 

 

(Perskaityta per mėnesį: 21, iš jų šiandien: 1.)