Verslas

Kokie baldai tinkamiausi vaikų darželiuose ir mokyklėlėse?

Baldai, patalpose kur vaikai mokosi ar bendrauja bei leidžia laiką yra labai svarbi mokymosi bei vystymosi aplinkos dalis. Yra labai daug faktorių, kuriais remiantis galima nustatyti, kokie gi baldai vaikų darželiams ir mokykloms tinka labiausiai.

  1. Išvaizda

Baldai, kurie yra skirti vaikų aplinkai, negali būti tokie patys, kokie būna suaugusių žmonių biuruose ar darbo vietose. Vaikų baldai tuo ir išskirtiniai bei ypatingi, kad yra žaismingesni, vaikiškesni bei skatinantys šypseną. Aplinka turi sudaryti tokį įspūdį, kad čia viskas yra linksma bei žaisminga, tada vaikas nebijos dalintis jausmais bei elgsis natūraliai.

  1. Patogumas

Vaikams gaminami baldai turėtų būti mažesni ir žemesni nei įprastai, kad būtų patogu pasiimti ar laikyti daiktus.Vaikai žaisdami mėgsta baldus judinti, iš jų ima bei ten deda daiktus, tad jų konstrukcija turėtų būti tvirta, o patogumas – maksimalus. Supraskite, jei vaikas norės naudotis baldu, kad jam nekiltų jokių problemų tą daryti.

  1. Įvairumas

Baldai negali būti visiškai vienodi. Nors palaikyti vientisą stilių – gerai, bet visa aplinka neturi atrodyti monotoniška. Spalvų gama, formos, dydžiai turėtų skirtis bent sąlyginai, kad vaikai jaustų individualumą, galėtų pasirinkti mėgstamiausias vieteles ir kampelius ar net prisirištų prie būtent sau patinkančių baldų.

  1. Sveikata ir saugumas

Vaikų baldai turėtų būti pagaminti saugiai, su kuo mažiau aštrių kampų. Taip pat svarbus akcentas yra sveikata – čia akcentuojame laikyseną ir stuburą. Daugelyje mokyklų, darželių vis dar yra tokios kėdės, kurios ne tik, kad neprisideda, bet dar labiau pablogina vaiko laikyseną, to būti neturėtų.

Jeigu jus domina kokybiški ir visus 4 kriterijus atitinkantys baldai darželiams ar mokyklėlėms, spauskite ant nuorodos https://www.miestui.lt/ranga-edukacijos-staigoms/baldai-darzeliams-ir-mokyklomsir sužinokite daugiau arba įsigykite jau dabar!

 

(Perskaityta per mėnesį: 5, iš jų šiandien: 1.)