Papildai
Sveikata

Kaip pradėti aktyviau gyventi

Manote, kad jums reikėtų daugiau dėmesio skirti fiziniam aktyvumui? Pastaruoju metu jaučiatės pakankamai prastai ir jums stinga energijos? Taip pat jau kurį laiką pastebite, jog didėja jūsų svoris ir baiminatės, kad neilgai trukus jūs susidursite su šiomis dienomis labai dažna nutukimo problema? Tokiu atveju jums reikėtų pagalvoti apie savo dabartinę fizinę ir sveikatos būklę. Fizinis aktyvumas teigiamai veikia mūsų organizmą, sveikatą ir bendrą savijautą, tačiau jei jos bus pernelyg daug arba fizinis krūvis bus padidintas per daug greitai, tuomet galima labai greitai susidurti su didžiuliu pervargimu ir dideliais raumenų skausmais.

Taigi, jei norite, kad sportuoti jums būtų lengviau, turėtumėte tai daryti palaipsniui. Tai reiškia, kad fizinis krūvis turėtų būti paskirstytas atsižvelgiant į jūsų dabartinę fizinę būklę ir savijautą. Jei jūs labai ilgai nesportavote, jokiu būdu neturėtumėte persisportuoti. Tai ne tik sujauktų visus jūsų planus, tačiau taip pat galėtų sumažinti ir jūsų jaučiamą motyvaciją sportuoti bei sistemingai judėti pirmyn.

Be to, jei norite, kad jums nestigtų energijos ir sportuoti sektųsi sėkmingiau, turėtumėte pasirūpinti ir sveika mityba bei maisto papildais. Šiuo atveju maisto papildai (pvz., tokie kaip proteinas arba kitaip tariant – baltymai) padėtų lengviau atsigauti jūsų kūnui. Be to, kokybiški ir natūralūs papildai suteikia organizmui jam trūkstamas medžiagas. Todėl jų ignoruoti niekuomet nereikėtų.

Daugiau apie maisto papildus galite sužinoti Ponasbicepsas.lt el. parduotuvėje.

(Perskaityta per mėnesį: 31, iš jų šiandien: 1.)