veido depiliacija
Sveikata

Veido depiliacijos būdai

Rinkoje yra daug veiksmingų plaukų šalinimo produktų bei būdų. Bloga žinia ta, kad jei nepašalinsite plaukų visam laikui, jie visada ataugs, išskirus elektroepiliacijos atvejį. Elektroepiliacijos būdu galima pašalinti plaukelius visam gyvenimui.

Nežinote, kuri plaukų šalinimo strategija veidui jums tinka? Štai septyni patikrinti veido depiliacijos būdai – ir jie visi veikia.

Lazeris

Plaukų šalinimo lazeriu procesas apima lazerio šviesos technologijos naudojimą. Lazeriai skleidžia šviesos impulsus tiesiai į jūsų plaukų folikulą, sunaikindami plauką ties šaknimis, todėl jie negali ataugti.

Elektroepiliacija

Elektroepiliacija visam laikui pašalina plaukus. Kaip tai veikia? Nedidelė adata įkišama į odą, kad elektros srovė būtų tiekiama tiesiai į plauko folikulą. Ši srovė sunaikina folikulą ir neleidžia plaukams ataugti. Skirtingai nuo plaukų šalinimo lazeriu, kuris vienu metu yra nukreiptas į kelis plaukus, elektrolizė nukreipia kiekvieną folikulą po vieną.

Kauno depiliacijos paslaugos

Depiliacijos salonas Kaune Depiliacijos centras 

Skutimasis

Skutimosi pranašumai yra tai, kad jis lengvas, efektyvus ir neskausmingas (nebent netyčia nusipjovėte). Tačiau yra keletas minusų. Tai nėra vienkartinis dalykas. Jei norite prižiūrėti veido plaukus, turite reguliariai skustis. Blogiausia tai, kad skutimasis taip pat gali sukelti įaugusius plaukelius, kurie gali būti skausmingi.

Karštas vaškas

Geriausia vaškavimo dalis yra tai, kad jis yra labai efektyvus. Tinkamai atlikus, vaškuotas veidas gali išlikti be plaukų kelias savaites. Tačiau yra ir tam tikrų trūkumų.

Pirmiausia kai kurie žmonės mano, kad vaškavimas yra gana skausmingas. Kaip ir skutimasis, jis taip pat gali sukelti įaugusius plaukus, o jei turite jautrią odą, tai nėra geras pasirinkimas.

Didžiausias trūkumas? Plaukai turi būti bent ketvirčio colio ilgio, kad vaškas efektyviai sukibtų, todėl turėsite šiek tiek ataugti, kad vėl galėtumėte vaškuoti.

Pincetas

Pešiojimas yra praktiškas metodas, nes galite nukreipti būtent į plaukelius, kuriuos norite pašalinti. Tačiau plaukų šalinimo metodas užima daug laiko.

Kaip ir skutimasis ir vaškavimas, tai turi būti atliekama pakartotinai, be to, tai gali sukelti įaugusių plaukelių, kurie gali tapti raudoni, negražūs ir skausmingi.

Švelnūs depiliacijos kremai

Depiliacinio kremo naudojimo pranašumas yra tas, kad jis išsilaiko ilgiau nei skutimosi. Ir skirtingai nei vaškavimas, tai neskausminga.

Tačiau plaukų šalinimo kremai turi tendenciją sukelti odos paraudimą, ypač jei jūsų oda yra jautri. Kodėl? Nes jose pilna visokių chemikalų! Prieš naudodami veido plaukų šalinimo kremą, būtinai atlikite pleistro testą, kad pamatytumėte, kaip jūsų oda reaguoja.

Apibendrinant

„Pasidaryk pats“ plaukų šalinimo metodai veikia gerai, tačiau turėsite juos kartoti vėl ir vėl. Jei esate pasirengęs visam laikui pašalinti nepageidaujamus veido plaukus, plaukų šalinimas lazeriu yra lengviausias, greičiausias ir mažiausiai skausmingas būdas. Jei abejojate, kreipkitės į profesionalų dermatologą.

Šaltinis: epil.lt

(Perskaityta per mėnesį: 5, iš jų šiandien: 1.)