Ne į temą,  Paslaugos,  Sveikata,  Technologijos

Kapiliarų šalinimas

kapiliaru salinimasSmulkios kraujagyslės, dar vadinamos kapiliarais, kartais priverčia jausti diskomfortą – oda atrodo per daug paraudusi ir neleidžia mėgautis lygia ir gražia odos spalva. Būtent todėl verta pasidomėti specialiomis procedūromis. Kapiliarų šalinimas atliekamas grožio klinikose, o pati procedūra įprastai atliekama specialia lazerine technika. Lazerinės technologijos leidžia nesunkiai pašalinti atsiradusius kapiliarus praktiškai nuo bet kurios kūno vietos. Dažniausiai žmonės kreipiasi tais atvejais, kuomet jie atsiranda ant veido ar kitų matomų kūno vietų. Tai yra pačios smulkiausios kraujagyslės, kurių matomumas po procedūras sumažėja visiškai. Žinoma, daug įtakos turi ir tų kapiliarų ryškumas bei dydis. Matote, kartais procedūra gali ir neduoti norimų rezultatų. Šios kraujagyslės nebesimato tik po kurio laiko. Gydytojai akcentuoja, kad po lazerinės procedūros, kapiliarai visiškai neišnyksta – tiesiog sumažinamas jų matomumas.

Grožio klinikose ši procedūra atliekama tiek suaugusiems žmonėms, tiek ir jauniems, tačiau reikia pažymėti, kad dėl tokios procedūros neverta kreiptis į įprastas viešas poliklinikas – ten tokios procedūros ko gero nebus atliekamos, nes poliklinikose tokios įrangos neišvysite. Žinoma, geriausios klinikos turi tokią įrangą, tačiau ši procedūra ko gero nebus priskiriama prie kompensuojamų, tad teks mokėti nemažus pinigus. Šią procedūrą pigiausiai atlieka privačios grožio klinikos, todėl į jas ir turėtumėte kreiptis.

Kiekviename mieste yra specialių klinikų, kuriose teikiamos paslaugos yra susijusios su grožio puoselėjimu. Jūs ten rasite ne tik kapiliarų šalinimo paslaugas, bet ir kitas odos priežiūros procedūras. Pavyzdžiui, tomis pačiomis lazerinėmis technologijomis gali būti atliekamas ir apgamų šalinimas arba karpų naikinimas. Ten dirba patyrę specialistai. Gydytojas – dermatologas pirmiau apžiūrės jus ir paskui viską papasakos dėl pačios procedūros atlikimo. Prieš procedūrą gali būti reikalaujama laikytis tam tikrų taisyklių. Pavyzdžiui, jeigu gydytojas liepia kurį laiką odą slėpti nuo saulės ar soliariumo spindulių, tai taip ir turėtumėte padaryti, nes kitu atveju procedūros rezultatas gali būti ne toks efektyvus, tuo labiau – gali atsirasti ir komplikacijų. Po procedūros jums tek palaukti kažkurį laiką, nes lazerinės technologijos gali sukelti tam tikrą laikiną odos paraudimą.

(Perskaityta per mėnesį: 133, iš jų šiandien: 1.)