Slidinėjimas Gruzijoje
Laisvalaikis

Keliaujame slidinėti Gruzijoje

Slidinėjimą kiekvieną žiemą atranda vis daugiau lietuvių. Atrodo, jog ši sporto šaka darosi vis populiaresnė. Užtenka vienos – kitos geros žiemos ir štai atsiranda dar keliasdešimt slidinėjimo entuziastų. O juk vaikystėje, atrodo, slidinėjimu užsiėmė bene kiekvienas. Bet tuomet ir kitokios, tikros, žiemos būdavo, kaip pasakytų vyresnio amžiaus žmonės.

        Tačiau ir šiandien galima ne ką mažiau džiaugtis slidžių teikiamais džiaugsmais. Ir netgi ilgiau nei įprastai trunka žiema. Šiais laikais galime džiaugtis įvairiomis slidinėjimo trasomis, kai kurios jų veikia ir vasarą. Visgi, vis daugiau lietuvių renkasi užsienio slidinėjimo kurortus. Populiarioji Italija, Austrija, Prancūzija – tai šalys, kurias dažniausiai renkasi slidžių mėgėjai. Tačiau ieškantiems mažesnių kainų, įdomesnių kalnų, rekomenduojame rinktis Gruziją. Verta žinoti, jog slidinėjimas Gruzijoje išties yra pigesnis nei vakarų Europoje. Be to, lietuviai Gruzijoje sutinkami išties šiltai.

        Slidinėjimas GruzijojeGruzija gali pasigirti daugybe slidinėjimo kurortų. O šie taip nenuliūdins piniginės kaip kai kurie Italijos ar Austrijos slidinėjimo kurortai. Na o Gruzijos kalnai ne ką tenusileidžia jau minėtų šalių kalnams. Gruzijoje rasite puikių slidinėjimo trasų, kurios tiks tiek mažiems, tiek ir dideliems, tiek pradedantiems, tiek jau nemažą patirties bagažą sukaupusiems slidininkams.

        Jei sudomino slidinėjimas Gruzijoje, teks pasukti galvą, kaip nusigauti į šią nuostabią šalį? Kai kurie renkasi keliones į Gruziją automobiliu, tačiau tai nėra pats patogiausias variantas, labiausiai dėl to, jog užtrunka ne vieną dieną. Visai kas kita yra skristi lėktuvu – kelios valandos ir jūs jau viename iš didžiųjų Gruzijos miestų. O ir skrydžiai siūlomi tiesioginiai iš Lietuvos.

        Nuvykus į Batumį ar Kutaisį, galima rinktis vietinį transportą arba išsinuomoti automobilį. Antras atvejis atrodo gerokai patogesnis. Žinoma, jokių slidžių jums vežtis nereikia – o tai yra ir nepatogu. Visą reikiamą įrangą galėsite išsinuomoti jau atvykę į kurortus. Kartais, galima netgi rasite kelionių pasiūlymų, siūlančių slidinėjimą Gruzijoje. Pasirinkus tokį variantą, jums beveik neteks sukti galvos kada, ką ir kaip daryti. Tereiks susimokėti ir būsite visur palydėtas. Galbūt tai ir yra patogiausias variantas, norint išbandyti slidinėjimą Gruzijoje?

(Perskaityta per mėnesį: 24, iš jų šiandien: 1.)