diagnostinė įranga
Technologijos

Kokio tipo būna diagnostinė įranga?

Diagnostikos įrangos gamintojai stengiasi išsiskirti vieni nuo kitų, tam, kad laimėtų konkurencinę kovą tarp kitų gamintojų. Todėl šių prietaisų gamintojai stengiasi būti visada vienu žingsniu priekyje ir gaminti tokius prietaisus, kurie atitiktų ateities klientų poreikius. Todėl diagnostikos įrangos įvairovė yra labai plati ir gaminamų produktų yra visokių. Tad dabar rinkoje esama diagnostinė įranga atitiks kiekvieno kliento poreikius.

Diagnostinė įranga gali dirbti su išmaniaisiais telefonais, kai į telefoną atsisiunčiama programėlė ir prijungus diagnostikos prietaisą galima atlikti visas reikalingas kompiuterinės diagnostikos operacijas. Šis prietaisas yra patogiausias fiziniams asmenis, kurie mėgsta savo transporto priemones remontuotis patys ir puikiai pažįsta automobilyje esančius mechanizmus. Tokie prietaisai yra paplitę dar ir dėl to, kadangi juos patogu tiesiog laikyti automobilyje ir diagnostiką atlikti bet kurioje vietoje ir bet kuriuo metu. Kaip pavyzdžiui, stovite kamštyje ar laukiate tiesiog kokio nors susitikimo. Šis procesas trunka labai trumpai, todėl galėsite jį atlikti net tada, kai neturite daug laiko. O patį prietaisą galite visada laikyti automobilyje, kadangi ši diagnostinė įranga yra vos didesnė už degtukų dėžutę.

diagnostinė įrangaPopuliariausias prietaisas tarp automobilių servisų yra toks, kuris jungiasi prie kompiuterių. Kadangi su juo patogu dirbti ir per kompiuterį serviso mechanikams yra maloniau. Kitas privalumas tokios diagnostikos įrangos yra tas, kad ji yra kur kas pigesnė, nei planšetinė diagnostinė įranga, bet yra brangesnė nei tie prietaisai, kurie yra skirti darbui su išmaniais telefonais. Tačiau su jais lyginti yra sunku, kadangi jų funkcionalumas yra kur kas mažesnis.

Sparčiai populiarėjantis diagnostikos prietaisas yra toks, kuris yra kaip planšetė, kadangi toks prietaisas yra kur kas patogesnis. Mechanikui nebereiktų naudoti papildomai kompiuterio, dėl ko darbas tampa patogesnis. Tiesiog įsėdus į automobilį galima dirbti su tokiu prietaisu ir nereikia papildomai vaikščioti nuo kompiuterio iki automobilio, todėl tokia diagnostinė įranga yra pati patogiausia ir dažniausiai ją rekomenduoja pardavėjai.

Taigi, geriausiai įsivertinti savo poreikius ir nuspręsti kokio prietaiso norėtumėte. Jeigu norite tik karts nuo karto pasitikrinti savo automobilį ir neužsiimate profesionaliu automobilių remontu, jums geriausias prietaisas būtų tas, kuris jungiasi prie išmaniojo telefono. Tačiau jeigu automobilių remontas yra jūsų kasdienybė, jums būtų geriausia toks prietaisas, kuris jungiasi prie kompiuterio ar yra naudojamas kaip planšetė.

(Perskaityta per mėnesį: 86, iš jų šiandien: 1.)