Technologijos

Perkate automobilį – patikrinkite jį servise

Jeigu perkate automobilį, jį būtinai turite patikrinti automobilių servise. Kadangi tikrai nesinori išmesti pinigų į balą. Tad renkantis automobilį, tikrai teks apvažinėti ne vieną gyvai, labai maža tikimybę, kad pirksite pirmąjį apžiūrimą automobilį. Tačiau reikia nepamiršti, kad perkant viso automobilio nepatikrinsite, nes tam jį reikėtų išardyti, o tam jau reikalinga visa serviso įranga. Todėl perkant patikrinkite pagrindinius dalykus, kurie yra tikrai svarbūs, o juos patikrinus jūs tikrai susidarysite bendrą įspūdį ar automobilis buvo prižiūrėtas, ar apleistas. Tad svarbiausi dalykai ką jums reikia padaryti, tai yra kompiuterinė diagnostika, važiuoklė, kompresiją ar greičių dėžę.

Jeigu atvykę jau apžiūrėjote automobilį tiek, kiek leidžia galimybės, tada sekantis žingsnis yra važiuoti automobilių servisą ir ten patikrinti jo kitus mechanizmus. Tačiau tam jums reikia automobilio savininko leidimo, jeigu savininkas nenori važiuoti, tai tikrai rimtas požymis, kad su automobiliu yra kažkas netvarkoje. Iš karto nusiteikite, kad automobilio patikra servise gali užtrukti, tačiau jeigu rimtai svarstote apie apžiūrimo automobilio pirkimą, tikrai laiko nepagailėkite. Taip pat patartina automobilį tikrinti ten, kur dirba jums artimas draugas, giminaitis ar kitas pažįstamas žmogus ir tikrai nevažiuokite ten, kur rekomenduoja transporto priemonės savininkas, kadangi ten gali dirbti jam artimas žmogus.

serviso įrangaMechanikai su gera serviso įranga gali patikrinti bet kokius automobilio mechanizmus, viskas priklauso nuo jūsų, kiek norite skirti pinigų automobilio apžiūrai ir kiek turite laiko. Jeigu sumokėsite atitinkamus pinigus, mechanikai gali atlikti net sudėtingiausius darbus.
Žinoma, tada jie galės pateikti tikslias išvadas ar su automobiliu yra viskas tvarkoje ar jį įsigijus reikės remontuotis. Tačiau jūs prieš pardavėją turėsite svarbių argumentų derėjimosi metu, kai žinosite gedimų remonto kainą, žinosite kokios sumos prašyti nuolaidos.

Tačiau svarbiausia automobilyje patikrinti jo važiuoklę, kadangi apžiūrint ją, gerai matosi ar automobilis buvo prižiūrėtas ar ne. Taip pat reiktų atlikti kompiuterinę diagnostiką, kadangi ši serviso įranga gali rasti tuos gedimus, kuriuos yra sunkiau arba neįmanoma rasti su paprastais prietaisais. Todėl su vienu prietaisu galėsite greitai apžiūrėti visą automobilio elektroniką.

(Perskaityta per mėnesį: 49, iš jų šiandien: 1.)