Ne į temą

Kokios trinkelių savybės yra svarbiausios į jas investuojant?

Trinkelių klojime veikiausiai svarbiausiu darbu yra tinkamų trinkelių išsirinkimas. Tai yra tikrai nelengva, kadangi kiekvienos rūšies trinkelės skiriasi, kas padaro trinkelių pasirinkimą didelės analizės reikalaujančiu darbu. Vis dėlto, domėtis absoliučiai viskuo, kas yra susiję su vienokiomis ar kitokiomis trinkelėmis, nevertėtų, kadangi yra keletas esminių trinkelių savybių, pagal kurias jas ir reikėtų rinktis – būtent apie šias trinkelių savybes šiandien ir kalbėsime.

trinkelės

Atsparumas karščiui
Taip, Lietuva tikrai nėra pati karščiausia pasaulio valstybė. Vis dėlto, bent jau keletą mėnesių per metus klimatas Lietuvoje yra daugiau nei šiltas, kuo reikėtų susirūpinti ne tik investuojant į skėčius ar ventiliatorius, tačiau ir  trinkeles. Taip, daugelis trinkelių tipų šiomis dienomis jau yra atsparūs nuo karščio, tačiau vis dar galime atrasti ir tokių, kurių kūrimo technologija nėra taip efektyviai išvystyta, kad paverstų trinkeles visiškai atsparias šiam faktoriui. Būtent dėl to, jei nenorite, jog bėgant laikui trinkelės nuo karščio pradėtų irti, tinkamai pasidomėkite jų atsparumu karščiui (ypač jei trinkelių klojimas bus atliekamas atviroje vietoje, kur trinkeles be jokių trukdžių nuolatos pasieks tiesioginiai saulės spinduliai).

Atsparumas drėgmei
Atsparumas nuo drėgmės yra ypatingai svarbus faktorius, į kurį reikėtų atsižvelgti, jei kalbame apie trinkelių klojimą Lietuvoje, kadangi mūsų šalyje drėgmės lygis yra išties aukštas ne tik jei kalbėsime apie šaltąjį metų laikotarpį, tačiau tiek jei kalbėsime ir apie vasarą, rudenį ar pavasarį. Būtent dėl to, atkreipti dėmesį į pasirinktų trinkelių atsparumą drėgmei yra labai svarbu, kadangi jei trinkelės nebus patvarios šiuo aspektu, jau po pakankamai trumpo laikotarpio trinkelės gali pradėti trūkinėti, kas gali privesti prie tikrai rimtų problemų. Vis dėlto, džiugu bent tai, jog trinkelių importuotojai Lietuvoje puikiai supranta šio faktoriaus svarbą, kas ir lemia tai, jog didžioji dalis Lietuvoje siūlomų trinkelių pasižymi išties dideliu atsparumu drėgmei.

Tvirtumas
Trinkelių tvirtumas yra ypač svarbus aspektas tuo atveju, jei kalbėsime apie trinkelių klojimą įvažiavime į jūsų namus ar vieną iš pastatų, kuriuo potencialiai nuolatos važiuos automobiliai. Taip yra dėl to, nes dedant trinkeles tokiose vietose, jos susiduria su nuolatine svorio apkrova, kuriai atlaikyti ypatingai svarbi trinkelių savybė yra tvirtumas. Jei trinkelės nepasižymės tvirtumu – jos pakankamai greitai gali pradėti irti/lūžti. Būtent dėl to, jei dedate trinkeles tokioje vietoje, kur joms nuolatos teks atlaikyti didelių svorių krūvį – trinkelių tvirtumui, jas rinkdamiesi, skirkite patį aukščiausią prioritetą.

(Perskaityta per mėnesį: 413, iš jų šiandien: 1.)